Adam Vítek nastřílel Jabkenicím devět branek

TJ Sokol Jabkenice – SK Bělá 6:11 (4:4)

Starší přípravka sehrála vyrovnaný první poločas, chyby v obraně, ale zároveň střelecká pohotovost Adama Vítka znamenaly poločasové skóre 4:4.

Ve 2.půli šli hosté do vedení, domácí však slepenými brankami skóre otočili na 6:5. Bělá pak hledala cestu k soupeřově brance, díky brankám Matěje Chocholouše, Domči Glasera a dalších branek Adama Vítka nakonec skóre otočila.

Kompaktnější výkon Bělé ve 2.půli a střelecká chuť Adama Vítka rozhodly o výhře hostů.

V dalším zápase se přípravka představí na Astonce proti Sportingu C.

Branky Bělé:
9x Vítek, Chocholouš, Glaser
Sestava Bělé:
M.Mencl – Chocholouš, Borovičková, Drašnar. J.Bock – Hrdina, Glaser – Vítek, M. Jurička, Scheifler, Komárek

FK Dlouhá Lhota – SK Bělá/TJ Nová Ves  7:0 (2:0)

Žáci proti favoritovi odehráli velice slušný 1.poločas, kdy inkasovaly jen dvě branky a samy 2-3 nadějné akce nedohrály.

Třetí branka hosty ale nalomila a soupeř pak dotáhnul  zápas k výrazné výhře, oproti podzimnímu zápasu (2:14) se žáci ale zlepšili. V samotném závěru mohl čestnou branku branku Bělé vstřelit Karel Čacký, jeho přímý kop ale zastavila spojnice branky.

V dalším kole přivítají žáci doma Doubravu (sobota 21.05.2022 od 10.00h)

J.Šimek – V.Cibulka, Čacký, Hendrych, Brodský – Loukotka, V.Mencl, Smékal, Kakos – A.Cibulka, V.Bock – Raš, Vítek, Vltavský, Rampas