JARO 2024
DOMÁCÍ | HOSTÉ | DATUM | ČAS | DEN | VÝSLEDEK | |
1.kolo | Bělá | Bakov | 5.4 | 16.00 | PÁ | |
2.kolo | Klášter | Bělá | 10.4 | 17.00 | ST | |
3.kolo | VOLNO | 12.4 | ||||
4.kolo | Bělá | DBSK | 19.4 | 16.00 | PÁ | |
5.kolo | Kněžmost | Bělá | 24.4 | 17.00 | ST | |
6.kolo | Bělá | SKP MB A | 26.4 | 16.00 | PÁ | ´ |
7.kolo | Řepov | Bělá | 1.5 | 17.00 | ST | |
8.kolo | Bakov | Bělá | 3.5 | 17.00 | PÁ | |
9.kolo | Bělá | Klášter | 10.5 | 16.00 | PÁ | |
10.kolo | VOLNO | 15.5 | ||||
11.kolo | DBSK | Bělá | 18.5 | 10.00 | SO | |
POHÁR | Bělá | Doubrava | 22.5 | 17.00 | ST | |
12.kolo | Bělá | Kněžmost | 24.5 | 16.00 | PÁ | |
13.kolo | SKP MB A | Bělá | 29.5 | 17.00 | ST | |
14.kolo | Bělá | Řepov | 31.5 | 16.00 | PÁ |
PODZIM 2023
Aktuální rozlosování fáze 2 – skupina SEVER A:
STARŠÍ PŘÍPRAVKA (5+1) – OP skupina SEVER A – fáze 2 | ||||||
1.kolo | VOLNO | 29.9 | ||||
pohár 2.kolo | Bělá | Čistá | 4.10 | 8:2 | ||
2.kolo | Bělá | Klášter | 6.10 | 6:7 | ||
3.kolo | Doubrava | Bělá | 14.10 | 1:8 | ||
7.kolo | DBSK | Bělá | 18.10 | 13:2 | ||
4.kolo | Bělá | Čistá | 20.10 | 16:3 | ||
5.kolo | Akuma MB | Bělá | 28.10 | 7:8 | ||
6.kolo | Bělá | Kněžmost | 3.11 | 9:8 | ||
Jednokolový systém, 7 týmů. 4 nejlepší týmy zůstavají i pro jarní část, 3 nejhorší sestoupí do skupiny SEVER B, odkud je pro jaro nahradí 3 nejlepší. |
Starší přípravka skončí na 3.místě a i na jaře bude hrát (již dvoukolově) skupinu SEVER A.
Starší přípravka bude mít v sezoně 2023/2024 jeden v soutěži 1 tým.
STARŠÍ PŘÍPRAVKA (5+1) – OP skupina SEVER 1 | ||||||
1.kolo | Klášter | Bělá | 2.9 | 13:10 | SO | |
2.kolo | Bělá | SKP MB | 8.9 | 21:2 | PÁ | |
5.kolo | Bělá | Bakov | 13.9 | 10:1 | ST | |
3.kolo | Čistá | Bělá | 17.9 | 4:22 | NE | |
pohár 1.k | VOLNO | 20.9 | ST | |||
4.kolo | VOLNO | |||||
Starší přípravka má v letošní soutěži jen jeden tým, po úvodním 1-kolovém rozřazení pokračují týmy ve skupinách po 7 týmech – zde již dvoukolově doma/venku. Z lepší skupiny 3 týmy následně sestoupí a na jaře je nahradí 3 nejlepší týmy ze slabší skupiny. A opět bude 7 týmů hrát 2-kolový systém doma/venku. |
Tabulka úvodní fáze soutěže – SEVER 1
Rk. | Družstvo | Záp. | + | 0 | – | Skóre | Body | Penalty + | Penalty – |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SK Klášter n/J | 4 | 4 | 0 | 0 | 50:24 | 12 | 0 | 0 |
2 | SK Bělá pod Bezdězem | 4 | 3 | 0 | 1 | 63:20 | 9 | 0 | 0 |
3 | FK Slavoj Čistá | 4 | 2 | 0 | 2 | 23:47 | 6 | 0 | 0 |
4 | SKP Mladá Boleslav | 4 | 1 | 0 | 3 | 22:43 | 3 | 0 | 0 |
5 | SK Bakov n/J | 4 | 0 | 0 | 4 | 14:38 | 0 | 0 | 0 |