Kněžmost mocně dotahoval, body však zůstaly Bělé

SK Bělá – TJ Sokol Kněžmost 4:3 (2:0)

Ve 21.kole Bělá přivítala Kněžmost, který se potýká s personální krizí, na lavičcce měl pro tento zápas jediného náhradníka – vedoucího týmu Čadila. Bělá nastoupila bez Honzy Tomana, na stoperu se představili Jirka Pavlíček s Adamem Řehořkem.

Domácí začali skvěle a už ve 4.minutě zakončil povedenou přihrávku Šóoše do poloodkryté branky Martin Toman – 1:0. Bělá byla i nadále aktivnějším týmem a po půlhodině hry skórovala podruhé, trefil se Standa Pitloun. V závěru půle hosté přeci jen více zapnuli a zatlačili Bělou k vlastnímu vápnu, pozorná obrana v čele s brankářem Vernerem ale žádnou změnu skóre nepřipustila.

Po přestávce se šance rodily na obou stranách, gólmani byli pozorní do 64.minuty, kdy se podruhé v zápase trefil Martin Toman – 3:0. Kněžmost vzápětí z penalty korigoval, s další rychlou odpovědí přišel Standa Pitloun, když utaženou střelou z vápna  zvýšil na 4:1. Zdánlivě pohodlný náskok Bělou ukolébal, soupeř toho využil a v poslední desetiminutovce snížil na rozdíl jediné branky. Na vyrovnávající trefu mu už ale nezbyl čas a tak si Bělá připsala do tabulky další tři body.

V dalším kole se Bělá představí na půdě Kropáčovy Vrutice (Sobota 21.5.2022 od 17.00h).
Překvapením tohoto kola je porážka Kosořic na půdě Doubravy. (kv, mk)

branky:
4 a 64. M.Toman, 28 a 70.Pitloun – 67. Zajíček(pk), 81.Sedláček, 90.Šosvald
žluté karty:
Chlup, Vokál (Kněžmost)
sestava Bělé:
Jan Verner – Vild, Pavlíček, Řehořek (67.Rokos), Pokorný – Mat. Hodboď, Pitloun, Jirdásek, Šóoš,  – M.Toman (80.Hodovanec), Volf (80.Umáčený)

 

Ostatní výsledky 21.kola:

Doubrava – Kosořice 3:1
Akuma MB – Kr.Vrutice A 1:3
Březno – Zdětín A 7:1
Mukařov – Řepov 1:7
Benátky B – K.Hlavno 11:0
DBSK B – Krnsko A 2:2