Mladší přípravka 2022/2023

FÁZE 2: Turnaj1: 12.10.2022 – AKUMA MB

Sestava Bělé na turnaji:
K.Šimek – Mil.Vokněr, V.Jurička, Fischer, Křižák, Schneider – D. Bartoníček, Kubín, Voleman, A.Hrdlička

Výsledky (a branky Bělé) na turnaji:

Akuma MB – Bělá 0:7 ( 3x Mil. Vokněr, 3x Křižák, Fischer)
Bělá  – Krnsko 9:3 (6x V.Jurička, 2x Mil.Vokněr, Fischer)
Kosořice – Bělá 2:8 ( 3x Fischer, 3x Mil. Vokněr, 2x David Bartoníček)
Krnsko – Kosořice 2:3
Akuma MB – Kosořice 1:7
Akuma MB – Krnsko 2:2

Fáze 2: Turnaj 2: 16.10.2022 – BĚLÁ P.B

Sestava Bělé na turnaji:
K.Śimek – Schneider, Jurička, Fischer, J.Hrdlička – Volek, Hrdina, Pekárek, Vosáhlo

Výsledky turnaje a branky Bělé:

Bělá – Akuma MB 4:1 (2x Schneider, Fischer, Hrdina)
Bělá – Krnsko 6:9 (2x Fischer, 2x Schneider, Jurička, Volek)
Bělá – Kosořice 13:0 (5x Fischer, 3x Hrdina, 2x Šimek, Schneider, Volek, Pekárek)
Akuma MB – Kosořice 7:0
Kosořice – Krnsko 2:15
Krnsko – Akuma MB 9:0

Fáze 2:Turnaj 3: KOSOŘICE

Sestava Bělé na turnaji:
Šimek – Jurička, Křižák – Schneider, Fischer – D.Bartoníček, M.Blažek, Kubín, Voleman

Bělá – Akuma 4:1 (2x Fisxher, 2x Křižák)
Bělá – Kosořice 4:5 (Voleman, Schneider, Fischer, Blažek)
Bělá – Krnsko 2:5 (2x Fischer)
Kosořice – Krnsko 5:5
Krnsko – Akuma MB 6:2
Kosořice – Akuma MB 4:3

 

Fáze 2: Turnaj 4: KRNSKO

Sestava Bělé na turnaji:
K.Šimek – V.Jurička, M.Fischer, M.Schneider, J.Hrdlička – Mil. Vokněr, M.Hrdina, V. Volek, A. Hrdlička

Výsledky a branky Bělé na turnaji:

Bělá – Akuma MB 6:2 (4x Mil. Vokněr, Fischer, Schneider)
Bělá – Krnsko 11:2 (7x Mil. Vokněr, 2x Fischer, 2x Schneider)
Bělá – Kosořice 9:5 (4x Mil. Vokněr, 2x Šimek, 2x Fischer, Jurička)
Krnsko – Kosořice 5:5
Krnsko – Akuma MB 4:4
Kosořice – Akuma MB 5:2

CELKOVÉ VÝSLEDKY PO 4 TURNAJÍCH (12 odehraných zápasů):

  1. Bělá – 83 vstřelených branek
  2. Krnsko – 67 branek
  3. Kosořice – 43 branek
  4. Akuma MB – 25 branek

 

 

 

FÁZE 1: TURNAJ 1: Klášter výsledky – září 2022:
Klášter – Bělá 6:3 (2x  Mil.Vokněr, Fischer)
Bělá – Doubrava 4:2 (2x Mil.Vokněr, Vaňous, Fischer)
SKP MB B – Bělá 5:3 (Mil.Vokněr, Fischer, Jurička)
Doubrava – SKP MB B 2:5
Klášter – SKP MB B 5:2
Klášter – Doubrava 7:3

Sestava Bělé na turnaji:
Kr.Šimek – V.Jurička,M.Bartoníček, M.Schneider, V.Voleman – Mil.Vokněr, M.Vańous,M.Fischer, D. Bartoníček

 

Fáze 1: TURNAJ 2:  Bělá výsledky – září 2022:
Bělá – Klášter 1:6 (Mil.Vokněr)
Bělá – Doubrava 1:2 (Mil.Vokněr)
Bělá – SKP MB B 5:2 (2x Křižák, Schneider, Fischer, Mil.Vokněr)
Doubrava – Klášter 3:4
Klášter – SKP MB B 12:3
SKP MB B – Doubrava 2:6

Setsava Bělé na turnaji:
Kr. Šimek – V.Jurička, Křižák, Schneider, Voleman – Mil.a Mich. Vokněrovi, Fischer, M.Hrdina, Kubín

 

Fáze 1: Turnaj 3:  na SKP – výsledky a branky Bělé – září 2022
Klášter – Bělá 3:3 (2x Mil.Vokněr, Volek)
Doubrava  – Bělá 2:3 (3x Mil.Vokněr)
SKP MB – Bělá 6:2 (Mil. Vokněr, D. Bartoníček)
SKP MB – Doubrava 3:2
Doubrava – Klášter 0:5
SKP MB – Klášter 3:11

Sestava Bělé na turnaji:
M. Schneider – M.Bartoníček, V.Jurička, Křižák,A. Žitný – Mil. Vokněr, D.Bartoníček, V. Volek, J a A. Hrdličkové

Fáze I : Závěrečný turnaj v Doubravě – říjen 2022:
Klášter – Bělá 5:3 (3x Mil. Vokněr)
Doubrava – Bělá 1:0
SKP MB B – Bělá 3:4 (2x Schneider, 2x Fischer)
Doubrava – SKP MB B 5:2
Doubrava – Klášter 4:6
SKP MB B – Klášter 2:3

Sestava Bělé na turnaji:
K.Šimek – V.Jurička, Křižák, A. Žitný, Schneider – Mil. Vokněr, Fischer, Kubín Vosáhlo, M.Hrdina

Konečná tabulka skupiny  4 mladších přípravek:

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 SK Klášter n/J 12 11 1 0 73: 30 34
2 SK Bělá pod Bezdězem 12 4 1 7 32:43 13
3 SK JIZERAN DOUBRAVA 12 4 0 8 32:41 12
4 SKP Mladá Boleslav „B“ 12 4 0 8 38:60 12