Muži smírně v přípravě s Mimoní

Muži nastoupili k prvnímu přípravnému zápasu v sobotu 18.února 2023 na umělé trávě v České Lípě, soupeřem jí byl účastník krajského přeboru – Mimoň. V sestavě byl návratilec Tomáš Dlask a družina trenérů Vrabce a Kuhnela byla překvapivě fotbalovějším týmem.
Do vedení ji poslal Hodovanec, ještě do přestávky zvýšil vedení z penalty Volf. Ve 2.půli brejk zakončil Patrik Vrabec – 3:0. Bohužel, v 65.minutě si právě střelec třetí branky Bělé opětovně v nezaviněném souboji obnovil zranění kolena, následoval nucený odjezd do nemocnice a zřejmě Patrika čeká dlouhá herní pauza.  Ztráta koncentrace pak nahrála soupeři, který v závěru dokázal skóre zremizovat. Až do nešťastného zranění Bělá hrála velice dobře, v dalším přípravném zápase si v sobotu 25.2 zahraje s Bakovem (17.00h).

SK Bělá – TJ Jiskra Mimoň 3:3 (2:0)
branky Bělé: Hodovanec, Volf (pk), P.Vrabec