Bělský turnaj mladších přípravek ovládly týmy z Mnichova Hradiště

V sobotu 6.ledna 2024 zahájila fotbalová Bělá domácí halovou sezonu turnajem mladších přípravek. Sedm týmů se utkalo v systému každý s každým na 1×12 minut, domácí měli ve hře dva týmy, stejně jako Mnichovohradišťský SK. A právě celky z Mnichova Hradiště turnaj ovládly, když shodně získaly po 13 bodech, ve prospěch zeleného nakonec rozhodlo lepší celkové skóre. Bělské týmy bojovaly o bronz, žlutý tým si smolně vstřelil vlastní gól v poslední minutě s Jabkenicemi, a stejného soupeře nedokázal přetlačit ani červený tým.  Jabkenice pak využili absenci nejlepšího střelce turnaje z MSK černobílého týmu a díky nečekané výhře brali bronz. Turnaj se odehrál v pohodové atmosféře, velmi dobře chytali všichni brankáři a zápasy měly patřičný náboj.
Poděkování patří bělským žákům, kteří v roli časoměřičů a zapisovatelů pomohli s organizací turnaje.

Nejlepší střelec turnaje: Josef Kolomazník – 12 branek (MSK černobílí)
Nejlepší hráč turnaje: Adam Hrdlička (SK Bělá žlutí)
Nejlepší brankář turnaje: Kryštof Šifta (TJ Sokol Jabkenice)

Sestavy bělských týmů (v závorce počet vstřelených branek):

Bělá žlutí:
Vodháněl – A.Hrdlička(3), Vosáhlo, J. Hrdlička, Mil.Vokněr (4), Blažek (1), Volek (2), Steiner, Brzobohatý

Bělá červení:
Čadil – Vaňous (2), Fischer (1), D.Bartoníček, Vlkovský, Mich. Vokněr (1), Kovář, Š. Drašnar, Hrdina

Výsledky turnaje:

Jabkenice Krnsko Bělá červení MSK BČ Pěčice MSK zelení Bělá žlutí BODY SKÓRE POŘADÍ
Jabkenice xxxxx 1:0 0:0 1:0 1:0 1:3 1:1 11 5:4 3
Krnsko 0:1 xxxxx 0:1 0:2 2:0 0:3 0:2 3 2:9 6
Bělá červení 0:0 1:0 xxxxx 1:3 2:0 0:1 0:0 8 4:4 5
MSK BČ 0:1 2:0 3:1 xxxxx 5:1 2:1 2:2 13 14:6 2
Pěčice 0:1 0:2 0:2 1:5 xxxxx 0:6 0:4 0 1:20 7
MSK zelení 3:1 3:0 1:0 1:2 6:0 xxxxx 1:1 13 15:4 1
Bělá žlutí 1:1 2:0 0:0 2:2 4:0 1:1 xxxxx 10 10:4 4

Pozn. Při bodové rovnosti rozhodovalo celkové skóre.