Také starší přípravka „bramborová“ na Vánočním turnaji

Odpoledne 17.prosince 2022 patřilo v bělské sportovní hale turnaji starších přípravek. Zde už dorazilo podle plánu všech osm účastníků rozdělených do dvou skupin po čtyřech týmech, hrací doba opět 1x 12minut. Bělá po úvodní prohře s Mimoní dokázala zapnout a díky výhrám nad Kosmonosy a Sportingem postoupila do semifinále. V něm byla dlouho horším týmem proti Mn.Hradišti, v závěrečné powerplay však soupeře sevřela a ten odolal především díky skvělému brankáři, který v poslední minutě chytil i penaltu. V souboji o 3.místo se Bělé hra bez brankáře nepovedla a soupeř navýšil skóre.  Domácí turnaj starší přípravky se koná 5.2.2023.