Brankostroj ve Vrutici, sudí v hlavní roli

SLAVOJ Kropáčova Vrutice – SK Bělá 6:5 (1:3)

Komentář k závěrečnému zápasu podzimu  mužů  lze rozdělit do dvou částí: v první půli mohla  (a měla) Bělá vést vyšším rozdílem, tlak a  šance na to měla. Do kabin však šla „jen“ s náskokem dvou branek a po přestávce začali řádit domácí ostrostřelci Korcové za vydatné podpory sudího Bohuslava.

Ten domácím  uznal po půli branku v situaci, kdy tři jeho hráči byli v 5m ofsajdu, následně vymyslel penaltu pro Vrutici ve chvíli, kdy byl faulován hráč Bělé. Na druhé straně pak „přehledl“ dvě evidentní ruce ve vápně, za jednu z nich by navíc musela následovat červená karta. Rozlícení hráči Bělé zázrakem dokázali zápas dohrát v plném  počtu (výhazov z lavičky díky zásahu Pavla Slobodziana nepotkal ani trenéra Vrabce) a po brance Davida Vilda z 85. minuty sahali po remíze, tu jim ale sebral v závěru Michal Korec svou čtvrtou brankou v zápase.

Co dodat, zápas bez delegáta s nezkušeným sudím, pomezní častován dělobuchy a pokřiky domácích fandů – ideální prostředí na dokonalý obrat. Z druhé strany, Bělá měla proměnit svoje šance v 1.půli a nebylo by co řešit, rozhozená obrana pak vlivem výše popsaných událostí ve 2.půli kupila chyby.

Muži tak v závěru podzimu  poztrácely 8 bodů  a vedoucí příčky soutěže se jim vzdálili.
V soutěži přezimují na 5.místě – viz tabulka podzimní části.

branky:
23 a 57.Martin Korec (obě pk), 47,49,77 a 90. Michal Korec – 7 a 35 Matěj Hodboď, 18. Mir. Hodboď, 48.Jirdásek, 85.Vild