Dorost srovnal v závěru, žáci nevyužili přesilovku

Dorost vyrovnal v závěru a remizoval

SKP MB – SK Bělá/TJF Čejetice 3:3 (1:1)
Dorost bodoval naposledy v září právě proti SKP, do odvety ale šel bez potrestaných Kalíka a Prokůpka, v brance tak čekala premiéra  Maxima Sameliuka. Ve vyrovnaném zápase poslal Bělou do vedení Aleš Meisel, domácí ale stihli ještě do poločasu vyrovnat.
Ve 2.půli proměnil Karel Čacký penaltu, stejnou výhodu ale dostalo i SKP a srovnalo. V napínavém závěru nejprve hlavou vsítili branku po přímém kopu domácí, to se samé se ale v 90.minutě povedlo i hostům – na konečných 3:3 srovnával Oleh Truniak.
Dorost tak ukončil podzim remízou, mladý tým tak uzavírá tabulku OP dorostu, ztráta na další týmy je nepatrná.
Hodnocení podzimní části trenérem Martinem Hilšerem:
Spolupráce s Čejeticemi funguje dobře, jen zkrátka i přesto, že jsme sdružený tým, tak bez pomoci žáků se neobejdeme. Máme tak nemladší mužstvo v soutěži, chybí nám ty starší dorostenecké ročníky. Silově a rychlostně soupeře úplně nestíháme, i přesto řada zápasů nebyla špatných a klukům kolikrát nebylo moc co vytknout. V zimní přestávce se pokusíme přivést zpět dva naše bývalé starší dorostence a chceme mužstvo lépe kondičně i silově připravit na jarní část.
branky Bělé:
Meisel, Čacký (pk), O.Truniak
sestava Bělé:
Sameliuk – Toman, Kříž, Klacek, Halaj – Kakos, Čacký, O.Truniak, Dědek – Meisel, Vizingr – Eškut, Žulkevič, Klíma, Šulc
Žáci nevyužili přesilovku a berou jen bod
SK Jizeran Doubrava – SK Bělá/TJ Nová Ves 1:1 (0:1) na pk. 3:2
Hosté měli od počátku dvojnásobnou přesilovku, domácích se k zápasu dostavilo jen devět. Na hře to ale úplně patrné nebylo, agilní útočníci zatápěli hostující obraně, směrem dopředu pak Bělé chyběla přesnější přihrávka. I přesto šli hosté do vedení po brance Mariana Truniaka, Doubrava ve druhé půli dokázala zaslouženě vyrovnat a úspěšnější byla i při střelbě dodatečných pokutových kopů.
Trenér Miloš Prokůpek:
Je to velké zklamání, chtěli jsme navázat na výhru z minulého kola, oslabení soupeře nám nahrávalo. Hra ale nebyla dobrá a více než bod jsme si tentokrát nezasloužili. 
branka Bělé:
M.Truniak
sestava Bělé:
Šimek (A.Cibulka) – Brodský, Raš, Hendrych, Vltavský – V.Bock, V.Cibulka, Hrdina, V.Mencl – Doležal, M.Truniak – Kubišta, Rampas, Scheifler, M.Mencl