Hattrick Marcela Krále pomohl gardě k výhře

FK Lysá nad Labem – SK Bělá 3:4 (2:1)

Gardě minulý týden odpadl zápas s Bílou u Liberce, v lysé se sešla ve 14 hráčích, jenže po brzkých zraněních Jindry Hanibala a Standy Bocka pokračovala většinu zápasu ve 12 hráčích. Úvodní držení míče hostům k větším šancím nepomohlo, naopak domácí uklidili propadlý míč na vápně pohotově k tyči – 1:0. Hosté byli nezvykle nepřesní v kombinaci, ve 20.minutě navíc střelu z vápna vytěsnil Venca Krejčík na tyč a dorážku si našli první domácí – 2:0. Snížení obstaral po faulu na sebe Marcel Král.

I druhá půle se nesla v kostrbaté kombinaci Bělé, přesto se po přihrávce Davida Smékala  pískala další penalta po faulu na Krále, a sám jmenovaný ji i podruhé proměnil. A za zanedlouho střelou z vápna zkompletoval hattrick. Pojistku pak po samostatné akci a přehození brankáře obstaral Jurda Jurička, domácí v závěru již jen korigovali.