Žáci na závěr přehráli boleslavskou Akumu

SK Bělá  – SK Akuma MB 4:0 ( 3:0)

Žáci si chtěli trochu vylepšit renomé, v posledních utkáních příliš nebodovali a někdy i výkon zůstal za očekáváním.
Proti Akumě se to však podařilo, za výhrou domácí nasměřoval v 7.minutě Aleš Meisel, o deset minut později zvyšoval Karel Čacký.
Bělá byla aktivnějším týmem, hrála s chutí a její herní převahu korunoval třetí brankou těsně před poločasem netradiční střelec Vojta Bock.
Hosté se ve druhé půli pokusili korigovat skóre, zformovaná obrana ale působila jistě a změnu skóre nepřipustila. V závěru naopak přidal druhou branku Bock a stanovil konečné skóre na 4:0.
Bělá tak předskočila soupeře v tabulce, končí na 8.místě a příští sezónu má za cíl umístění i herní projev nadále vylepšovat.