Bělá v přestřelce přetlačila Dolní Bousov

V 5. kole Okresního přeboru mužů přívítala Bělá na svém domácím hřišti Dolní Bousov. Domácí v minulém kole nestačili na Doubravu, hosté remizovali v Řepově.

Bělá v úvodních minutách předvedla ofenzivní smršť. Ve třetí minutě vystoupil z obrany Hodovanec, získal míč a předložil ho Šimkovi, který si zkušeně poradil – 1:0. O dvě minuty později bylo ještě veseli pro domácí fans, když na 2:0 zvýšil Ondřej Handl. To vše stihli domácí borci v páte minutě! Bousov však zbraně nesložil a dokázal vybojovat penaltu – tu však ale trestuhodně zazdili tvrdou střelou nad branku. Hosté se nakonec branky dočkali ve 23. minutě, kdy Zahrada zahrál trestný kop přesně k tyči 2:1. Do poločasu však Bělá přidala ještě jednu branku, kdy se poprvé v nové sezóně trefil domácí Smékal. Do druhého poločasu naopak vlétl Bousov a v 51. minutě snížil Havel na 3:2. Přestřelka pokračovala. Šimek pronikl do vápna a krásnou akcí předložil Handlovi, který zakončoval do prázdné branky 4:2. V 68. minutě bousovštví dokázali snížit na 4:3, ale na více se již nezmohli.

Bělá tak v přestřelce porazila Dolní Bousov 4:3 a na kontě má 7 bodů.