Žáci potvrdily slušnou formu další výhrou

Sokol Březno/SK Židněves – SK Bělá/TJ Nová Ves 1:5 (1:3)

I s úroky dokázali žáci soupeři oplatit soupeři podzimní smolnou porážku z domácího utkání (2:3). Odvetu na půdě soupeře měli celý zápas pod kontrolou, hlavně v úvodu byl jejich výkon velice dobrý. Soupeř si nejprve srazil do branky rohový kop Vojty Bocka, pak se nečekanou, ale skvěle provedenou střelou z 30m prezentoval Marian Truniak – 2:0. A stejný hráč ještě lepší pumelicí z přímého kopu o břevno z 25m zvýšil již na 3:0. V závěru půle koncentrace hostů polevila, čehož soupeř využil ke snížení – 3:1.

I v úvodu druhé půle byly hosté v útlumu, domácí promarnily dva brejky 2 na 1. Klid na kopačky hostům přinesla branky Vojty Mencla po pěkné přihrávce Lukáše Brodského. A stejný hráč skóroval i po rohu a závaru před brankou v závěru.