Přípravkám se v týdnu dařilo

Starší přípravka U11

SK Bělá – SK Bakov 8:2 (6:2)

V derby šel soupeř do vedení, domácí pak byli lepší ve hře, chyběla jim však střelba. Recept našel až Milan Vokněr a Bělá skore zcela obrátila, soupeř korigoval z penalty, kterou brankář Čangel málem dokázal vytěsnit. Herní převaha Bělé pokračovala i ve 2.půli, gólovou pojistku přidal Vojta Voleman.

branky Bělé:
3x Mil. Voněr, 2x A. Hrdlička, 2x Voleman, Čadil,

sestava Bělé:
Čangel – A.Hrdlička, Křižák, Mil.Vokněr, Fischer, Mich. Vokněr, Voleman, Vaňous, J.Hrdlička, Antonín, Brzobohatý

SK Komonosy – SK Bělá 3:4 (2:1)

Trenér Jiří Vokněr:
Průběh nás překvapil, byli jsme více na míči, domácí hráli na brejky. Bohužel jsme se trápili v koncovce a soupeř byl efektivní, ve 2.půli už jsme 1:3 prohrávali. Míša Fischer však dokázal dvěma góly vyrvnat av závěru se k nám přiklonilo štěstí – poslední rohový kop jsme dokázali gólově využít. Kluci si za tím ale šli a myslím, že výhra je zasloužená.

2x Fischer, Voleman, Mil. Vokněr

Čangel – Voleman, A.Hrdlička, Křižák, Schneider, Čadil, Vaňous, Fischer, Mil. a Mich. Vokněrovi, Schonauer

Mladší přípravka U9

Nejmladší zástupci fotbalové bělé minulý týden nejprve sehráli turnaj v domácím prostředí, v němž nenašli přemožitele. O víkendu pak jeli na turnaj do Bousova, kde ale nejprve s domácím týmem sehráli pohárový zápas. V něm už Bělá prohrávala 0:6, po skvělém obratu ale nakonec ukořistila postup po výhře 10:8. I v samotném turnaji pak Bělá pokračovala na vítězné vlně. Domimantní postavou se stal Adam  Hrdlička, který fotbalově převyšuje vrstevníky a nyní již už pravidelně hraje i za starší přípravku. Závěrečnou akcí prvního sledu je odožený turnaj na Akumě – tento pátek od 16.30h.