Závěr soutěže starším žákům nevyšel

TJ Sokol Luštěnice – SK Bělá 3:0 (2:0)

Vyrovnaný zápas v poli se rozhodoval ve vápnech a tam si mnohem efektivněji počínali domácí. Bělá pěkně kombinovala, ale její snahy končily většinou před šestnáctkou. A když už Vojta Bock při přečíslení obešel i brankáře, dlouho otálel se střelou. Domácí šli do vedení po zaváhání hostů na rohu vápna, druhou brankou pak přidali ve 2.půli. Třetí branka brzy po přestávce jen strvdila domácí výhru, hosté se i přes snahu kýžené branky nedočkali. Luštěnice tak výhrou stvrdili své celkové prvenství v soutěži a po zápase převzali pohár.

Branky:
Kolínský, Kos, Sobota

Sestava Bělé:
M.Mencl (Cibulka) – Vltavský, V. Mencl, Brodský, Raš – Rampas, Hendrych, Hríb, Bock –  Doležal , Kubišta – Hrdina, Čipkala, Glaser, A a N. Potapovovi

FC Horky/TJ Sokol Chotětov – SK Bělá 3:2 (2:1)

Závěrečná zápas začali hosté skvěle, tečované střela Vaška raše z přímého kopu skončila v síti. Jenže žákům se na jaře už pononěkoláté stalo, že po vstřelené brance soupeř skóre rychle otočí: po chybách v defensivě už domácí vedli 2:1. Bělá mohla vyrovnat po dalším přímém kopu, dorážka Kubišty však skončila na břevně. Domácí naopak po další chybě ve středu pole skóre ve 2.půli , hosté korigovali pěknou střelou Lukáše Hríba po rohu. Závěrečný tlak už vyrovnání nepřinesl, pobídka Mětej Hendrycha v závěru před brankou spoluhráče nenašla.

Zápas byl závěrem loučením Adama Cibulky, který dále už v SK Bělá působit nebude.