Porážky na závěr

Závěrečná prohra s neoblíbeným soupeřem

TJ Sokol Kosořice – SK Bělá pod Bezdězem 3:0 (1:0)

Závěrečný zápas sezony rozhodla efektivita. Bělá v poli nebyla horším týmem, ba naopak více měl míč na kopačkách. Opět ale většina její snahy končila před vápnem, několik svých šancí pak neproměnila. To soupeř byl mnohem efektivnější, do vedení šel před poločasem a zkraje druhé půle své vedení v rychlém sledu navýšil. Od té chvíle již nebyl o vítězi pochyb, Kosořicím se v posledních letech proti Bělé bohužel daří.

I přes porážku muži paradoxně v letošním ročníku přivezli více bodů z venkovních hříšti (bilance 3-7-2), na jarním propadu se podepsali především nepodařené domácí zápasy (4-1-7).

Soutěž ovládl Řepov, který ještě vylepšil loňskou sezonu, sestup potkal omlazený tým Kněžmostu.

Branky:
Hančar, Krejcar, Malík

Sestava:
Krejčík – Pokorný, Řehořek, Vild, Mat. Hodboď (75.Mar. Toman) – Umáčený, Jirdásek, Šoóš, Smékal – Hodovanec (66. Rokos), Volf

Žáci Luštěnicím nestačili

TJ Sokol Luštěnice – SK Bělá p.B 8:0 (5:0)

Povedené poslední výsledky Bělé dávaly naději na vyrovnanější partii než na podzim (0:7). Soupeř však využil svých fyzických dispozic a ač ve hře nebyl výrazně lepší, tak důrazem v koncovce šel od začátku nekompromisně za výhrou. Bohužel tak výsledná prohra lehce pokazila jinak dobrý dojem žáků z této sezony.