Žáci porazili Doubravu, starší přípravka (A-tým) slaví vysoké výhry

OP Dorost: SK Bezno/FC Horky – Bělá/Čejetice 4:0 (1:0)

Slušný bojovný výkon dorostu nevedl k bodům a bohužel ani ke vstřelené brance. Těsný poločasový náskok domácí popročili ve 2.půli, hattrickem se blýskl Cimrman.

Sestava Bělé:
Sameliuk – Eškut, Toman,  Kříž, Klacek – Kalík, Putorík, Čacký, Klíma – Vizingr, O.Triniak – Vrkoslav, Zastrizhnyi

OP Žáci: SK Bělá/TJ Nová Ves – SK Jizeran Doubrava 6:2 (2:2)

Zlepšující se forma žáků byla konečně vyjádřena i výsledkem, hosté ještě dokázali v 1.půli dotáhnout dvoubrankové vedení Bělé. Domácí ale byli lepším týmem i po přestávce, dařilo se jim skórovat opakovaně po rohových kopech, které dobře připravoval Vojta Bock. Źáci v posledních zápasech také opakovaně neproměňovaly penalty, tentokráte se úspěšný exekutor našel, byl jím Filip Rampas. Cestu vítězným podpořil hattrickem Vojta Cibulka.

Branky Bělé:
3x V.Cibulka, V.Bock, Smékal, Rampas (pk)

J.Šimek – Brodský, Hendrych, Raš, V.Cibulka – Rampas, Smékal, V. Mencl, Chocholouš – V.Bock, Kubišta– Glaser, A.Cibulka, M. Mencl, Drašnar

OP starší přípravka: SK Bělá A – DBSK 15:1 ( 9:0)

I s úroky dokázala starší přípravka oplatit soupeři porážku 4:6 z prvního vzájemného zápasu. Omlazený soupeř byl šikovný na balónu, domácí ale přistoupili k zápasu zodpovědně a již v první půli položili základ k výhře. Střelecky mužstvo vedli Domča Glaser a Milan Vokněr.

5x Glaser, 4x Mil. Vokněr, 2x Chocholouš, Komárek, Borna, Š. Bartoníček, Drašnar

Beitl – Chocholouš, M. Jurička, Š. Bartoníček, M. Bartoníček – Glaser, Straka –Velich, Drašnar, Komárek, Mil. Vokněr,

OP starší přípravka:  TJ Sokol Kněžmost – SK Bělá A 3:14 (1:9)

Povedený závěr sezony potvrdila starší přípravka i v zápase v Kněžmostě. Souboj o třetí místo soutěže ovládla již v prvním poločase, kdy si vypracovala osmibrankový náskok. Střelecky se dařilo Jakubovi Strakovi (5 branek), brankově se prosadila většina hráčů sestavy.

5x Straka, 3x Glaser, 3x Drašnar, Chocholouš, Komásek, Borna

Beitl – Chocholouš, M.Jurička, Š.Bartoníček – Straka, Glaser – Komárek, Borna, Drašnar

OP starší přípravka: SK Bělá B – Sporting MB B 0:11 (0:6)

Jasnou výhru Bělé z prvního zápasu (9:1) posílený  soupeř ještě přebil, zápas se stal jeho jednoznačnou záležitostí.

K.Šimek – J.Bock, Šedlbauer, Bodzek – Velich, Pičman – Kolomazník, Kreidl, Čermáková, Borovičková