Turnaje mladší přípravky – skupina D

Pořadatel Ostatní týmy Datum Čas Den
Čejetice Bělá, SKP MB A, Čejetice, Akuma MB 12.9 13.00 NE Odehráno
SKP Bělá, SKP MB A, Čejetice, Akuma MB 25.9 13.30 SO Odehráno
Akuma MB Bělá, SKP MB A, Čejetice, Akuma MB 3.10 10.30 NE Odehráno
Bělá Bělá, SKP MB A, Čejetice, Akuma MB 10.10 14.00 NE Odehráno
6 skupin po 4 týmech, hraje se turnajově, po základních skupinách dojde k přerozdělení , celkem by každý tým měl za sezonu odehrát 12 turnajů. Bělá je letos samostatný tým.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – turnaj v Čejeticích

Bělá – SKP MB A 7:1 (4x Straka, 2x Velich, Voleman)
Bělá – Akuma MB 2:10 (Schneider, Velich)
Bělá – Čejetice B 7:8 ( 3x Straka, 3x Schneider, Borna)

Čejetice B – Akuma MB 8:13
Čejetice B – SKP MB 16:3
SKP MB A – Akuma MB 1:15

Sestava Bělé na turnaji v Čejeticích:
K.Šimek – Bartoníček, Velich, Straka, Borna – Schneider, V.Jurička, Voleman, Šedlbauer

TURNAJ SKP
Bělá – SKP MB A 5:3 (4x Straka, Schneider)
Bělá – Akuma MB 2:6 (Schneider, Straka)
Bělá – Čejetice B 7:0 (4x Straka, Bartoníček, Velich(pk), Schneider)
SKP MB A – Čejetice B 3:6
SKP MB A – Akuma MB 1:9
Akuma MB – Čejetice B

Sestava Bělé na turnaji na SKP:
K.Šimek – Bartoníček, Velich, Straka, Bodzek, Schneider

 

TURNAJ AKUMA MB
Bělá – SKP MB A 3:5 (Bartoníček (pk), Borna, Velich)
Bělá – Akuma MB 6:10 (3x Straka, 2x Velich, Schneider)
Bělá – Čejetice B 6:5 (3x Straka, 2x Schneider, Bartoníček)
Akuma MB – Čejetice B 14:3
Akuma MB – SKP MB A 8:1
Čejetice B – SKP MB A 6:9

Sestava Bělé na turnaji na Akumě:
K.Šimek – Bartoníček, Velich, Straka, Schneider – V.Jurička, Bodzek, Borna, Voleman, Mil. Vokněr

Tabulka po 3 odehraných turnajích (závěrečný turnaj 10.10.21 od 14hod v Bělé):

TURNAJ BĚLÁ

Bělá – SKP MB A 9:4 (4x Straka, 4x Velich, Schneider)
Bělá – Akuma MB 1:8 (Straka)

Bělá – Čejetice B 1:9 (Straka)
Akuma MB – Čejetice B 8:9
Akuma MB – SKP MB A 11:3
Čejetice B – SKP MB A 2:10

Sestava Bělé na turnaji:
Kreidl – Bartoníček, Velich, Straka, Schneider – V.Jurička,  Mil. Vokněr, Rudavský

Závěrečná tabulka mladší přípravky skupiny D –  po 4 odehraných turnajích:

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 SK Akuma Mladá Boleslav 12 11 0 1 122:38 33
2 TJF Čechie Čejetice „B“ 12 6 0 6 81:83 18
3 SK Bělá pod Bezdězem 12 5 0 7 56:69 15
4 SKP Mladá Boleslav „A“ 12 2 0 10 36:105 6