Starší přípravka – fáze II – Bronzová skupina

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

V Boleslavi bylo rozlosováno pokračování soutěží starších přípravek, Bělá se v Bronzové skupině utká se sedmi soupeři systémem doma-venku, 4 zápasy se odehrají na pozdim, zbylých 10 na jaře. Soupeři Bělé:

Krnsko, Březno/Židněves, Kochánky/Předměřice, Jabkenice, Sporting MB A, Sporting MB B, Sporting MB C (dívky)

Starší přípravka – okresní přebor – Bronzová skupina
Domácí Hosté Datum Čas Den Výsledek
1.kolo Krnsko Bělá 23.10 10.00 SO 3:10
2.kolo Židněves/Březno Bělá 28.10 10.00 ČT 7:4
3.kolo Bělá Jabkenice 1.11 16.15 PO 7:1
4.kolo Sporting MB C Bělá 6.11 10.00 SO 0:29
Bronzová skupiny – 8 týmů,každý s každým doma venku, 14 zápasů, na jaře nás čeká ještě 10 zápasů

Jarní pokračování:

Domácí Hosté Datum Čas Den Výsledek
5.kolo Bělá Sporting MB A 8.4 16.30 9:4
6.kolo Sporting MB B Bělá 16.4 14.30 SO 4:13
7.kolo Bělá Kochánky/  Předměřice 22.4 16.30 5:1
8.kolo Bělá Krnsko 29.4 16.30 7:6
9.kolo Bělá Židněves/  Březno 6.5 16.30 9:4
10.kolo Jabkenice Bělá 14.5 09.00 SO
11.kolo Bělá Sporting MB C 20.5 16.30
12.kolo Sporting MB A Bělá 28.5 14.30 SO
13.kolo Bělá  Sporting MB B 3.6 16.30
14.kolo Kochánky/  Předměřice Bělá 11.6 10.00 SO

 

24.10.21 – od 10h
Krnsko – Bělá 3:10 (1:5)
6x Vítek, Glaser, Scheifler, Chocholouš, Drašnar
Mencl – Bock, Jurička, Vítek – Hrdina, Chocholouš – Vítek, Glaser, Scheifler, Pičman

28.10.21 – od 10h
Březno/Židněves – Bělá 7:4 (3:3)
2x Vítek, Glaser, Drašnar
M. Mencl – Drašnar, Chocholouš, Borovičková, Bock – Glaser – Vítek, M.Jurička, Stodůlka, Scheifler

1.11.21 – od 16.15h
Bělá – Jabkonice 7:1 (4:0)
4x Vítek, M.Jurička (pk), Glaser, vlastní
M.Mencl – Chocholouš, M.Jurička, Borovičková – Drašnar, Hrdina – Vítek,Glaser, Stodůlka, Pičman

6.11.21 – od 10h
Sporting MB C – SK Bělá 0:29 (0:14)   (hřiště Bělá)
9x Glaser, 6x Drašnar, 5x Hrdina, 3x Chocholouš, M.Mencl, M.Jurička, Stodůlka, J.Bock, Komárek, Scheifler (pk)
M. Mencl – Drašnar, Chocholouš, M.Jurička, Bock – Hrdina –  Glaser ,Stodůlka, Scheifler, Komárek

8.4.2022 od 17.00h
Sporting MB B – SK Bělá 4:13 (3:4)
6x Vítek, 4x Hrdina, 2x Drašnar, vlastní
M.Mencl – Borovičková, M.Jurička, Drašnar, Komárek – Hrdina – Vítek, Pičman, Kreidl, Velich

22.4. od 16.30h
SK Bělá – TJ Kochánky/SK Předměřice 5:1 (2:0)
2x Vítek, Glaser, Chocholouš, Hrdina
M.Mencl – J.Bock, M.Jurička, Hrdina, Vítek, Komárek – Borovičková, Drašnar, Chocholouš, Glaser, Scheifler

25.4.2022 od 16.30h
Bělá – Sporting MB A 9:4  (5:2)
Vítek 3X, Hrdina 2x, Pičman, Glaser, Chocholouš, Mencl
M.Mencl – J.Bock, M.Jurička, Hrdina, Vítek, Kreidl – Borovičková, Drašnar, Chocholouš, Glaser, Pičman

29.4.2022 od 16.30h
Bělá – Krnsko 7:6 (3:4)
4x Vítek, 2x Chocholouš, Glaser
M.Mencl – J.Bock, M.Jurička, Hrdina, Vítek, Komárek – Pekárek,Drašnar, Chocholouš,Glaser, Schiefler