Starší přípravka – fáze II – Bronzová skupina

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

V Boleslavi bylo rozlosováno pokračování soutěží starších přípravek, Bělá se v Bronzové skupině utká se sedmi soupeři systémem doma-venku, 4 zápasy se odehrají na pozdim, zbylých 10 na jaře. Soupeři Bělé:

Krnsko, Březno/Židněves, Kochánky/Předměřice, Jabkenice, Sporting MB A, Sporting MB B, Sporting MB C (dívky)

Starší přípravka – okresní přebor – Bronzová skupina
Domácí Hosté Datum Čas Den Výsledek
1.kolo Krnsko Bělá 23.10 10.00 SO 3:10
2.kolo Židněves/Březno Bělá 28.10 10.00 ČT 7:4
3.kolo Bělá Jabkenice 1.11 16.15 PO 7:1
4.kolo Sporting MB C Bělá 6.11 10.00 SO 0:29
Bronzová skupiny – 8 týmů,každý s každým doma venku, 14 zápasů, na jaře nás čeká ještě 10 zápasů

 

24.10.21 – od 10h
Krnsko – Bělá 3:10 (1:5)
6x Vítek, Glaser, Scheifler, Chocholouš, Drašnar
Mencl – Bock, Jurička, Vítek – Hrdina, Chocholouš – Vítek, Glaser, Scheifler, Pičman

28.10.21 – od 10h
Březno/Židněves – Bělá 7:4 (3:3)
2x Vítek, Glaser, Drašnar
M. Mencl – Drašnar, Chocholouš, Borovičková, Bock – Glaser – Vítek, M.Jurička, Stodůlka, Scheifler

1.11.21 – od 16.15h
Bělá – Jabkonice 7:1 (4:0)
4x Vítek, M.Jurička (pk), Glaser, vlastní
M.Mencl – Chocholouš, M.Jurička, Borovičková – Drašnar, Hrdina – Vítek,Glaser, Stodůlka, Pičman

6.11.21 – od 10h
Sporting MB C – SK Bělá 0:29 (0:14)   (hřiště Bělá)
9x Glaser, 6x Drašnar, 5x Hrdina, 3x Chocholouš, M.Mencl, M.Jurička, Stodůlka, J.Bock, Komárek, Scheifler (pk)
M. Mencl – Drašnar, Chocholouš, M.Jurička, Bock – Hrdina –  Glaser ,Stodůlka, Scheifler, Komárek

Tabulka po podzimní části:

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body Penalty + Penalty –
1 SK Bělá pod Bezdězem 4 3 0 1 50:11 9 0 0
2 SK Židněves/Sokol Březno (SD) 4 3 0 1 29:15 9 0 0
3 TJ Sokol Kochánky/SK JIZERA PŘEDMĚŘICE (SD) 4 3 0 1 27:14 9 0 0
4 TJ Sokol Jabkenice 4 3 0 1 19:13 9 0 0
5 FK Krnsko 3 1 0 2 15:19 3 0 0
6 FC Sporting Mladá Boleslav „B“ 4 1 0 3 12:34 3 0 0
7 FC Sporting Mladá Boleslav „C“ 3 1 0 2 10:39 3 0 0
8 FC Sporting Mladá Boleslav „A“ 4 0 0 4 9:26 0 0 0