7+1 naplno bodovala, žáci ztratili výhru v závěru

SK Bělá – TJ Sokol Jabkenice 3:2 (3:0)

Odčinit tři po sobě jdoucí porážky chtěli ve vloženém kole mladší žáci. V zápase s Jabkenicemi se museli obejít bez Domči Glasera, ze starší přípravky měli posilu v podobě agilního Jakuba Straky. Bělští začali aktivně, a již v 7.minutě je poslal do vedení Lukáš Hrdina. I v dalším průběhu byli domácí lepší a soupeř je příliš neohrožoval. Před půlí skóre navýšil opět Hrdina a hned po něm zakončil další akci Kuba Straka.
Soupeř přeskupil řady a v druhé půli mnohem více zaměstnával defenzivu domácích. Několik akcí obrana ještě zblokovala, velmi dobré zákroky si připsal brankář Matěj Mencl. I přesto soupeř dokázal v rychlém sledu dvěma brankami zápas zdramatizovat. Domácí mohli získat klid, ale Scheilfer netrefil poloprádznou branku. A tak byl závěr dramatický, Bělá nakonec dokázala cennou výhru ubránit.  Druhé poločasy jí však zatím v soutěžích  stále příliš nejdou…

branky:
7 a 22. Hrdina, 23. Straka – 44 a 46.Kocák
ŽK Bělé:
Scheifler
Sestava Bělé:
Mencl – Bican, M.Jurička, Chocholouš – Hrdina, Straka – Komárek, Bock – Beitl, Novák, Drašnar, Čermáková, Scheifler

SK Bělá – FC Horky/TJ Sokol Chotětov 1:1 (1:0) na pokutové kopy 5:6

Žáci ve čtvrteční dohrávce nastoupili nekompletní, citelná byla především absence kapitána Matěje Hendrycha. Bělá přežila úvodní tlak soupeře a byl to naopak Vojta Bock, který v úniku běžel sám na brankáře, bohužel však nastřelil jeho nohy. Pak domácí podržel při ostrých střelách Adam Cibulka. Ve 20.minuty vznikla po rohu skrumáž ve vápně soupeře, ze které se míč dostal k Vojtovi Menclovi a ten ho uklidil ke vzdálenější tyči – 1:0. Do poločasu pak už jen „zaujal“ ostrý faul soupeře na Vojtu Bocka oceněný po právu žlutou kartou.

Domácí útočník s číslem 10 měl po poločase velkou šanci na navýšení skóre, nepřímý kop za malou domů ale namířil nad branku. Hosté zkoušeli nákopy za obranu, obrana Bělé je ale spolehlivě odvracela. Na druhé straně chyběla přesnost střelám Kubišty s Brodským, razance pak scházela pokusům Potapova a Doležala. Rozháraná druhá tak směřovala k závěru, v něm bohužel obrana Bělé přizvedla nákop soupeře z půlky hřiště a nehlídaný hráč na zadní tyči zakončil přesně – 1:1.

V penaltách se prvních šest střelců nemýlilo, pak hosté nedali, ale Filip Rampas branku přestřelil. Další dvě penalty soupeř proměnil a za domácí s velkou dávkou štěstí dorovnali Raš s Bockem. Další proměněná penalta hostů však už byla vítězná, slabý pokus Jáchyma Šimka do středu brány gólman lapil.

Velká škoda, v ne příliš pohledném zápase žáci sahali po třech bodech, nakonec berou jen jeden.

branky: 
20.V.Mencl – 69. Trč
proměněné penalty Bělé:
V.Mencl, Kubišta, Brodský, V.Bock, Raš
neproměněné penalty Bělé:
Rampas, Šimek
Sestava Bělé:
Cibulka – M.Jurička, V.Mencl, Raš, Vltavský – Rampas, Brodský, Kubišta, Šimek – V.Bock, Doležal – Chocholouš, M.Mencl, A. Potapov, N.Potapov