Garda zahájila jarní sezonu divokou remízou

FK Slavoj Stará Boleslav  – SK Bělá pod Bezdězem 5:5 ( 3:2)

Garda po nesehraném zápase na půdě Bílé u Liberce zahájila svou jarní premiéru dobře, Jirka Jurička využil špatného výhozu brankáře a povedeným halfvolejem poslal hosty do vedení. Domácí pak ale využili chybných rozehrávek soupeře a skóte otočili. Na 2:2 vyrovnával Jarda Verner, když dotáhl akci sehranou Karlem Vrabcem a Marcelem Králem. Domácí přesto šli do poločasu s náskokem, když jejich hráč míč zakroutil nechytatelně do šibenice branky Vency Krejčíka.

Hosté měli jen jednoho hráče na střídání, přesto neztráceli energii ani ve 2.půli. Nájezd Jardy Vernera brankář ještě lapil, na pěkné přehození Marcela Krále na zadní tyč byl už ale krátký – 3:3. A stejný hráč poslal Bělou dokonce do vedení. Domácí vyztužili střed pole stále ještě aktivními hráči a jeden z nich hlavou po přímém kopu vyrovnal. Rozhodčí pak neuznal Bělé branku a střelu Martina Kulczyckého brankář konečky prstů vytáhl na roh. Střelecky aktivní Marcel Král pak zkompletoval hattrick a znovu poslal hosty do vedení, to vydrželo do předposlední minuty, kdy soupeř těžkou, ale skvěle provedenou hlavičkou skóre dorovnal na konečných 5:5.