Mladší přípravka stříbrná na halovém turnaji v Mladé Boleslavi

V neděli dopoledne 22.ledna 2023 uspořádal Sportovní klub Policie v Mladé Boleslavi halový turnaj mladších přípravek – SKP MB CUP. Zápasy se hrály ve dvou skupinách po čtyřech týmech s následným play-off. Bělští zástupci měli ve hře hned dva týmy výkonově na podobné úrovni.
Žlutý tým (hrající pod označením Bělá B začal debaklem 0:4 s domácími SKP, pak sahal po výhře s pozdějším vítězem Luštěnicemi, nakonec však zápas skončil remízou. Závěrečná výhra ve skupině proti Mšenu znamenala 3.misto ve skupině. V playoff pak žlutý tým zdolal na penalty SKP MB B a v závěrečném duelu podlehl Horkám 0:1 – celkově tak obsadil 6.místo.

Červený bělský tým (hrající jako Bělá A) začal výhrou 3:0 proti SKP MB B a postup si zajistil díky výhře 2:0 proti Horkám. Mrzet ho tak nemusela ani prohra s Dolním Bousovem 0:1.
V semifinále pak červený tým dokázal v penaltovém dramatu porazit SKP MB A. Finále zahájil rychlou brankou soupeř z Luštěnic, a ačkoliv Bělá měla stálou převahu a mnoho šancí, kýženého vyrovnání se nedočkala. Zisk 2.místa a radost z poháru, diplomu i medailí ale rychle zahnala smutek z finálovém porážky.

Milan Vokněr z červeného týmu byl navíc pořadateli vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

Sestavy Bělé na turnaji:

Žlutý tým (Bělá B)
Samuel Čangel – Radim Křižák,Adam Hrdlička, Michael Vaňous, Michal Fischer – Elen Šneková, Matyáš Čadil, Marek Blažek,Libor Kovář

Červený tým (Bělá A)
Kryšpín Šimek – Marek Schneider, Vojtěch Jurička, Milan Vokněr, Michal Vokněr – Vojtěch Voleman, Jiří Hrdlička, Marek Hrdina, Vojta Volek

Výsledky Bělé a střelci branek

SKUPINA A
SKP MB A – Bělá B 4:0
Luštěnice – Bělá B 0:0
Mšeno – Bělá B 0:2 (Blažek, Vaňous)

o 5-8.místo
Bělá B – SKP MB 0:0 na pk.3:1
penalty: Vaňous, Křižák, Fischer
Horky – Bělá B 1:0

SKUPINA B
SKP MB B – Bělá A 0:3 (Jurička, Mil.Vokněr, Voleman)
Horky – Bělá A 0:2 (Mil. Vokněr, Schneider)
DBSK – Bělá 1:0

o 1-4.místo
Bělá A – SKP MB A 0:0 na pk. 3:2
penalty: Voleman, Schneider, Jurička

Luštěnice – Bělá 1:0

Konečné pořadí:

1. TJ Sokol Luštěnice
2. SK Bělá pod Bezdězem A
3. SKP MB A
4. DBSK
5. Horky nad Jizerou
6. SK Bělá pod Bezdězem B
7. SKP MB B
8. SK Mšeno