Žáci překvapili Čejetice, karetní kabaret v zápase dorostu

SK Bělá/TJ Čechie Čejetice – FC Sporting MB/FK Dlouhá Lhota 1:7 (1:3)

 Hosté šli v zápasu dorostu do vedení a v úvodu byli lepším týmem, Bělá se však zlepšila a v závěru půle Ćacký z penalty snížil. Oba týmy se více než hře věnovaly debatám s velmi nepřesným sudím Gaňou, který kupil chyby na obě strany. Ve 44.minutě pak jeho výkon vygradoval, když vyloučil domácího Kalíka, který si zaklel sám nad sebou, což sudí ocenil druhou žlutou kartou.
Oslabená Bělá v druhé půli neměla síly na zvrat, hosté si výsledek dalšími brankami pojistili. V závěru došlo ke strkanici mezi brankářem Prokůpkem a hostujícím Pastorkem, oba hráči se po ní předčasně odebrali do kabin. Výsledkem zápasu byly tak tři červené karty, protest hostů proti výkonu sudího v zápise o utkání a vše bude mít dohru na disciplinárce.

Branka Bělé:
38. Ćacký (pk)
Sestava Bělé:
Prokůpek – Kalík, Kříž, Toman, Eškut – Kakos, Halaj,čacký, Dědek – Vizingr, O.Truniak – Žulkevič, Samylyuk, M.Truniak
Ćervené karty:
44.Kalík, 83.Prokůpek (oba po 2.žk) – 83. Pastorek

 

SK Bělá/TJ Nová Ves – TJF Čechie Čejetice 2:1 (1:0)

 Žáci bojovným výkonem a slušnou efektivitou zakončení překvapili favorita a připsali si cenné 3 body.

Komentář trenéra Mil.Prokůpka:

Velmi dobrý výkon v obraně podpořený efektivitou v zakončení. První půli Patrik Loukotka krásně mezi stopery vysunul Mariana Truniaka a ten nás poslal do vedení. Ten samý hráč se pak ve 2.půli nejrychleji zorientoval ve skrumáži po rohovém kopu a zvýšil. Pak naše obrana dobře eliminovala soupeřovy pokusy, přesto po jedné povedené akci soupeř snížil. V 60.minutě mohl přidat pojistku Matěj Hendrych, ale penaltu neproměnil. V hektickém závěru pak kluci bojovným výkonem cennou výhru ubránili. Chválím celé mužstvo, vyzdvihl bych ale vynikající výkon Vojty Mencla a Mariána Truniaka. 


Branky Bělé:

2x M.Truniak

Sestava Bělé:
A. Cibulka (M.Mencl) – Brodský, Hendrych, V. Mencl, Bock – Loukotka, Smékal, Glaser, Rampas – Doležal, M.Truniak – Bican, Scheifler, Chocholouš