Muži rychle rozhodli zápas s Mukařovem

V 17.kole se v Bělé představil tým Mukařova, který kráčí soutěží zatím bez bodu. Domácí zápas nepodcenili a brankovou smrští rozhodli o osudu zápasu hned v úvodu.

Ve 2.minutě si propadlý rohový kop našel Matěj Hodbod a poslal Bělou do vedení. Hned vzápětí obrana nechala míč projít k Pokornému a ten si s ním věděl rady – 2:0. V 11.minutě vypálil z vápna Honza Toman,  brankář jeho střelu trochu podcenil a lovil ze sítě – 3:0. Bělá byla i v dalším průběhu lepším týmem, silnějším v kombinaci, obranné řady  s ojedinělými pokusy soupeře neměly příliš starostí. Po půlhodině hry zvyšoval Pitloun už na 4:0.

I druhá půle nabídla podobný průběh, Mukařov se spíše bránil a do útočení se příliš nehrnul. Bělá se spokojila především s držením míče, pokud se jí ale naskytla příležitost, tak zahrozila. Po hodině hry zvyšoval střelou z vápna na 5:0 Patrik Vrabec. Zápas se pak už jen dohrával v poklidném tempu, o čemž svědčí i neudělená žlutá karta na obou stranách. V samotném závěru se prosadil sváteční střelec Jirdásek a upravil na konečných 6:0. (mt, kv, mk)

V dalším kole čeká družinu trenéra Vrabce zřejmě složitější prověrka, v sobotu 23.dubna se představí na horké půdě Kostelní Hlavna.

Branky Bělé:
2.Mat. Hodboď, 3. Pokorný, 11. J. Toman, 31. Pitloun, 61. P.Vrabec, 87. Jirdásek

Sestava Bělé:
Jan Verner – Pokorný, J.Toman, Řehořek, Mir. Hodboď (58.Vild) – Mat.Hodboď, Jirdásek, Pitloun (64.Šoóš), P.Vrabec (81.Rokos) – Umáčený (46.Hodovanec), Volf

Bez ŽK