Žákovské soutěže: Těsná výhra žáků, starší přípravka se rozstřílela

DOROST

SK Bělá – SK Akuma MB 0:6 (0:3)
Motivační promluva vedení klubu vyzněla napůl, dorostu se snaha a zapálení v zápase nedá upřít, fotbalovost však byla na straně soupeře. Ten v každém poločase vstřelil po třech brankách a zaslouženě zvítězil.

Dorost se přes zimní přestávku pokusí zkondolizovat, potrénovat, vrátit by se měli marodi. Pokud vše klapne, v jarní části by měl hrát důstojnější roli v soutěži, podzim mu herně ani výsledkově nevyšel.

Sestava Bělé:
M.Prokůpek – Halaj, Šimon,Procházka, Bartoń –  Čacký, Blažek, Petrův, Semrád – Kakos, Meisel – Pavlík

 

ŽÁCI

SK Akuma MB – SK Bělá 3:4 (1:1)
Hosté nevstoupili do zápasu dobře a jejich pasivitu potrestal soupeř brankou. Pak se Bělá zlepšila a po pěkné souhře V.Cibulky s Loukotkou srovnal Malík. I do druhé půle vstoupila lépe Akuma, Bělá útlum přežila a následně sama třikrát gólově udeřila. Zdánlivě poklidný náskok 4:1 hosté málem prohospodařili, když soupeř po chybách snížil na rozdíl gólu. V poslední minutě nepřesný sudí Černý nařídil přímý kop a po druhé žluté kartě vyloučil hostujícího Dědka. Kop z 16m skončil naštěstí nad břevnem a Bělá tak cenou výhru uhájila.

Žáci s mladým týmem zvládli podzim velmi slušně, výsledky vždy nebyly optimální, herně ale po většinu zápasů nezklamali.

Branky Bělé:
2x Meisel, Malík, L.Kubišta

ČK:
70. Dědek

Sestava Bělé:
A.Cibulka – Brodský, Čacký, Pavlík, V.Cibulka – Loukotka, V. Mencl, Dědek, Kakos – Meisel, Kubišta – Doležal, Rampas, Vltavský, Miler, Raš, Malík

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Sporting MB C – SK Bělá 0:29 (0:14)
Po výměně pořadatelství se hrálo v Bělé (přesto zápis k zápasu byl obráceně), domácí i bez kanonýra Vítka dokázali mnohem lépe kombinovat a rychle našli cestu i ke vstřílení branek. Gólově se nejvíce dařilo Glaserovi, své první branky za starší přípravku vstřelili M.Jurička, K.Bock a F. Stodůlka. Nakonec se alespoň jednou brankou podíleli na výhře všichni hráči včetně brankáře Mencla.

 

Branky Bělé:
9x Glaser, 6x Drašnar, 5x Hrdina, 3x Chocholouš, M.Mencl, M.Jurička, Stodůlka, J.Bock, Komárek, Scheifler (pk)
Sestava Bělé:
M. Mencl – Drašnar, Chocholouš, M.Jurička, Bock – Hrdina –  Glaser ,Stodůlka, Scheifler, Komárek