Žákovské soutěže – dorost nestačil na Skalsko, přípravky rozhrály II.fázi soutěží

DOROST

SK Bělá – SK Skalsko 2:3 (0:2)
 Dorost měl balon častěji na kopačkách, příliš šancí si ale nevytvořil. A když už dokázal skórovat, radost mu vzal chybně odpískaný ofsajd. Hosté hráli pozorně a před přestávkou využili svoje dvě šance.
Ve 2.půli Bělá dokázala snížit, soupeř ale hned kontroval další brankou. Kontaktní branku pak vstřelil Procházka, času bylo však již příliš málo a Skalsko tak oplatilo Bělé porážku z prvního vzájemného duelu.

Sestava Bělé:
M.Prokůpek – Šimon, Zikán, Vaněk,Procházka –  Čacký, Halaj, Petrův, Hybner – Blažek, Bartoň  – Melichárek, Meisel, Dědek, Kakos

ŽÁCI

Žáci měli tento víkend volno, v dalším kole doma vyzvou DBSK  (sobota 30.10.21 od 10h).

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Krnsko – Bělá 3:10 (1:5)
Vstup do 2.fáze (Bronzové skupiny) se bělským vydařil. Hosty poslal do vedení Glaser, vzápětí se trefil Vítek. V 10.minutě se míče zmocnil Scheifler a svou premiérovou trefou v dresu přípravky zvýšil už na 3:0. Domácí z ojedinělé střely snížili, Vítek ale do poločasu vrátil hostům klid a náskok.
Obrázek hry se nezměnil ani ve 2.půli, za Bělou se i nadále střelecky dařilo Vítkovi, přidal se i Chocholouš a Drašnar. Bělou nemusela mrzet ani vlastní branka Bocka a zaslouženě si došla pro výhru.

Branky Bělé:
6x Vítek, Glaser, Scheifler, Chocholouš, Drašnar
Sestava Bělé:
Mencl – Bock, Jurička, Vítek – Hrdina, Chocholouš – Vítek, Glaser, Scheifler, Pičman

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Fáze II – 1.turnaj (pořadatel Řepov)
Řepov – Bělá 0:17 (8x Straka, 3x Bodzek, 2x Velich, 2x Š.Bartoníček, Mil. Vokněr, D. Bartoníček)
Bakov – Bělá 5:3 (3x Straka)
Benátky – Bělá 7:7 pk.3:2 ( 5x Velich, 2x Straka)

Bakov – Benátky 5:7
Řepov – Benátky 2:15
Řepov – Bakov 0:13

 

Sestava Bělé:
K.Šimek – Š. Bartoníček, Velich, V.Jurička – Straka, Bodzek, Mil.Vokněr, D. Bartoníček

 

Nejmladší zástupci rozehráli 2.fázi turnajů vysokou výhrou  nad pořadatelským Řepovem, premiérové trefy si připsaly i Milan Vokněr a David Bartoníček. Zápas s Bakovem nabídl vyrovnanější průběh, soupeř si vybudoval náskok, který Bělá stahovala, na vyrovnání ale už dosáhnout nedokázala. Podobný vývoj měl i zápas s Benátkami, v něm ale bělští nepříznivý vývoj dokázali srovnat. V penaltách však uspěl soupeř.

Střelecky se dařilo především Strakovi, v zápase s Benátkami pak Velichovi, téměř všichni hráči si pak připsali alespoň jednu branku.
Další turnaj se odehraje v neděli 31.10.21 od 14.00h v Bělé.