11.kolo OP mužů: Tenisový „kanár“ pro rezervu DBSK

SK BĚLÁ POD BEZDĚZEM – DBSK B 6:0 (2:0)

Bělá chtěla napravit nezdar z přechozího zápasu v Krnsku, v sestavě se po delší době objevil Miroslav Hodboď, poprvé od začátku sezony naopak chyběl Adam Jirdásek.

Domácí byli od počátku lepším týmem,  již v 5.minutě sice musel střídat zraněný P.Vrabec, obraz hry to ale nijak nepoznamenalo. Trvalá převaha Bělé v první půli vyústila v celou řadu gólových šancí, většina však zůstala neproměněna. Ujaly se jen pokusy Smékala a Rokose, týmy tak odcházely do šaten za stavu 2:0.

I po změně stran pokračovala převaha domácích, v 57. minutě zvýšil na 3:0 střídající  Matěj Hodboď. Na druhé straně Verner vyřešil jedinou ošemetnou situaci ve vápně a závěr patřil opět Bělé. V 75.minutě Jan Toman otřel přímý kop o břevno – 4:0. Další branku pak přidal Mir. Hodboď a konečný účet uzavřel Rokos.

Zasloužená výhra domácích, potěšily dva góly Rokose, předvedená hra i udržené čisté konto. V dalším zápase se Bělá ve šlágru kola představí v Boleslavi na Akumě (sobota 30.10.21 od 14h).