Žákovské soutěže – starší přípravka zvládla drama v Židněvsi, krize dorostu se prohlubuje

DOROST

TJ Sokol Pěčice – SK Bělá 9:0 (5:0)

Dorost nezažívá dobré časy, po debaklu doma s Beznem  přišla další „nálož“ v Pěčicích a situací dorostu se na nejbližší schůzi bude zabývat vedení klubu, řešit se bude možné hráčské i personální posílení. Určující také bude nejbližší dorostenecký zápas, kdy Bělá hraje s SKP/ Dlouhou Lhotou, která je na tom bodově podobně.

Sestava Bělé:
M.Prokůpek – Šimon, Zikán, Vaněk, T. Kubišta, Bartoň, Halaj, Petrův, Hybner, Blažek, Semrád – Melichárek, Kakos, Meisel

ŽÁCI (viz náhledové foto)

SK Bělá – FK Dlouhá Lhota 2:14 (0:5)

Dvě branky aktivního Lukáše Kubišty zkraje druhé půle daly naději na slušný výsledek, pak se však opět projevila herní i výšková převaha soupeře, který svůj náskok navyšoval, i díky několika brankám z rohových  kopů. Domácí ještě před vyšším přídělem uchránil několika povedenými zákroky brankář Jáchym Šimek.

Branky Bělé:
2x Lukáš Kubišta

Sestava Bělé:
J.Šimek – Brodský, Doležal, L.Kubišta, V.Mencl, Rampas, Loukotka, Vltavský, V. Bock, Meisel, Dědek – Kakos, Hendrych, V.Cibulka, Aust, Raš

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Sk Židněves/Sokol Březno – SK Bělá 4:5 (2:1)

Starší přípravka nezačala dobře a po chybě brzy prohrávala. Na vyrovnávající branku Glasera domácí rychle odpověděli, pak Scheifler a Vítek netrefili prádznou bránu. Zkraje druhé půle soupeř zvýšil vedení, Glaser však hatrrickem dorovnal na 3:3. Brankou Vítka šla Bělá poprvé do vedení, soupeř  ale vyrovnal a drama vrcholilo. Minutu před koncem se nadvakrát prosadil Hrdina, domácí vzápětí trefili tyč a míč z brankové čáry hosté dokázali odkopnout. S dávkou štěstí vydřená výhra Bělé, nejlepším jejich hráčem byl Dominik Glaser.

Branky Bělé:
3x Glaser, Vítek, Hrdina

Sestava Bělé:
M.Mencl – Drašnar, V. Bock, M.Jurička – Hrdina, Chocholouš – Vítek, Glaser, Scheifler, Komárek

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

 

TURNAJ AKUMA MB
Bělá – SKP MB A 3:5 (Bartoníček (pk), Borna, Velich)
Bělá – Akuma MB 6:10 (3x Straka, 2x Velich, Schneider)
Bělá – Čejetice B 6:5 (3x Straka, 2x Schneider, Bartoníček)
Akuma MB – Čejetice B 14:3
Akuma MB – SKP MB A 8:1
Čejetice B – SKP MB A 6:9

Sestava Bělé na turnaji na Akumě:
K.Šimek – Bartoníček, Velich, Straka, Schneider – V.Jurička, Bodzek, Borna, Voleman, Mil. Vokněr

Předposlední turnajové setkání skupiny D přineslo první výhry SKP MB A, bohužel jedna z nich proti našim zástupcům. Ti opět nezklamali v ofenzivě (celkem 15 vstřelených branek), prostupnější byla ale tentokráte obrana (celkem 20 inkasovaných branek). Nakonec z toho byla jedna výhra, v průběžné tabulce před závěrečným turnajem patří nejmladším zástupcům bělské kopané 2.místo. Na turnaji na Akumě si premiéru v dresu Bělé odbyl  Milan Vokněr a herně si nevedl vůbec špatně.

 

Tabulka po 3 odehraných turnajích (závěrečný turnaj 10.10.21 od 14hod v Bělé):

1 SK Akuma Mladá Boleslav 9 9 0 0 95:25 27
2 SK Bělá pod Bezdězem 9 4 0 5 45:48 12
3 TJF Čechie Čejetice „B“ 9 3 0 6 53:72 9
4 SKP Mladá Boleslav „A“ 9 2 0 7 27:75 6

GARDA – HRÁČI NAD 35 LET

 

SK Bělá – SK Bakov 2:4 (1:2)

 

Zápasu  přecházela gratulace klubu dvěma jubilantům, kulaté narozeniny v uplynulých dnech oslavili Pavel Umáčený a Martin Kulczycki.

 

Garda poprvé  na podzim našla přemožitele, především v 1.půli se nemohla dostat ke své typické hře, aktivní soupeř dobře dostupoval a po zásluze šel do vedení. Za domácí srovnal Barvíř, do poločasu ale hosté stačili přidat druhou branku. Velkou šanci na vyrovnání pak neproměnil Verner a stejně se vedlo i Čapkovi.

 

Ve 2.půli byla hra už více uvolněnější a šance se střídaly na obou stranách, za Bělou trefil Jurička břevno, soupeřova trefa neplatila pro ofsajd. Přesto Bakov přidal třetí branku  a našel okamžitou  odpověd i na druhou branku Barvíře.  V dalším zápase by měla garda zavítat na půdu Lysé n.L (pátek 22.10.21).

 

Branky Bělé:

2x Barvíř

 

Sestava Bělé:
Krečíř – Knap, Umáčený, Hanibal, Činka – Jurička, Ji.Verner, Čapek – Fischer, Barvíř – Jar.Verner, Toman, Jirdásek, Kulczycki