Mládežnické soutěže: Sezónu na turnaji v Čejeticích záhajila i mladší přípravka

DOROST:

Bělá – Kněžmost  1:4 (1:1)
Kvůli kolizi s americkým fotbalem se hrálo na půdě soupeře, bělští drželi krok 1.poločas, na vedoucí branku Kněžmosta odpověděl z přímého kopu Procházka. Bohužel, v dalším průběhu si právě střelec branky nezaviněně zlomil ruku a podzimní část sezony tím zřejmě pro něj skončila. Ve 2.půli soupeř zúročil narůstající převahu, zlomové byly dvě slepené branky kolem 53.minuty.
Branky Bělé:
Procházka
Sestava Bělé:
Prokůpek – Šimon, Procházka, Vaněk, T.Kubišta – Bartoň, Halaj, Petrův, Semrád – Hybner, Blažek – Zikán, Kakos

 

ŽÁCI:

Kropáčova Vrutice A : Bělá 8:2 (3:0)
Žáci v týdnu vypadli z poháru po prohře 2:11 s Březnem a nevedlo se jim ani o víkendu. Za Bělou korigoval ve 2.půli dvěmu brankami Meisel, domácí ale bleskově skóre vždy navýšili a v poklidu zvítězili.
Branky Bělé:
2x  Meisel
Sestava Bělé:
Šimek (A.Cibulka) – Brodský, Ćacký, Doležal, Hendrych, Kubišta, Meisel, V. Mencl, Miler, Smékal – V.Bock, Aust, Rampas, V.Cibulka, Kakos, Šulc

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA:

Kněžmost – Bělá 22:2 (12:2)
Kněžmost už loni naděloval soupeřům vysoké příděly, jeho ročník 2011 se však  ještě zlepšil , což pocítila i bělská přípravka. Pestrá hra plná kombinace a náběhů hostům činila problémy celý zápas, spoustu šancí pochytal v brance výborně  chytající M.Mencl. Zasloužená výhra soupeře, za hosty svou první soutěžní branku vstřelil Aleš Komárek.
Branky Bělé:
Chocholouš, Komárek
Sestava Bělé:
 M.Mencl  – Drašnar, Chocholouš,Hrdina, Vítek, Glaser – Komárek, M.Jurička, Pekárek , J.Bock

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – turnaj v Čejeticích

Bělá – SKP MB A 7:1 (4x Straka, 2x Velich, Voleman)
Bělá – Akuma MB 2:10 (Schneider, Velich)
Bělá – Čejetice B 7:8 ( 3x Straka, 3x Schneider, Borna)

Čejetice B – Akuma MB 8:13
Čejetice B – SKP MB 16:3
SKP MB A – Akuma MB 1:15

Nejmladší zástupci bělské kopané (viz náhledový snímek) na prvním turnaji předvedli bojovný výkon, v brance si odbyl své první minuty Kryšpín Šimek a přes inkasované branky jeho výkon potěšil.  Dobře si vedlo i zkušenější trio Bartoníček-Velich-Straka, na jejichž bedrech výkon přípravky stál. Své první branky připsali Borna a Voleman, střelecky se kromě kapitána Straky dařilo i Schneiderovi. Další turnaj přípravek je v plánu za 14 dní – v neděli 25.9.21 od 13.30 na SKP.

Sestava Bělé na turnaji:
K.Šimek – Bartoníček, Velich, Straka, Borna – Schneider, V.Jurička, Voleman, Šedlbauer