5.kolo OP mužů: Vítězná vlna Bělé pokračuje

SK BĚLÁ POD BEZDĚZEM – SK METEROR KOSTELNÍ HLAVNO 5:0 (3:0)

Po třech výhrách v řadě přivítala Bělá soupeře z Kostelního Hlavna, které dosud v soutěži neprohrálo. Na stoperu absentujícího Vilda nahradil uzdravený Pavlíček.

Bělá byla od počátku lepším  týmem, silnější v kombinaci a hned v 10.minutě si centr z levé strany našel Mirek Hodboď a netradičně levou nohou rozvlnil síť – 1:0.  Pak to dvakrát zkoušel Řehořek, poprvé těsně vedle , podruhé jeho pokus lapil brankář, vedle brány skončila i další šance Hodbodě. Hosté v ojedinělé šanci přelobovali Vernera, ale zároveň i branku domácích. V 31.minutě J.Toman našel pěkně Smékala a ten se sám před brankářem nemýlil – 2:0. O chvíli později si pak propadlý centr našel Šóoš a přidal třetí branku – 3:0.

I ve 2.půli Bělá pokračovala v dobrém výkonu, Mir. Hodboď v šanci trefil tyč. V 52.minutě byl ve vápně sražen Pitloun a nařízenou penaltu jistě proměnil Jirdásek – 4:0. Pak se trochu přiostřilo na obou stranách, rozhodčí ale dokázal situaci uklidnit, závěr tak patřil opět fotbalu. V 74.minutě J.Toman opět povedenou přihrávkou našel v náběhu Řehořka a ten špičkou kopačky míč posunul přesně k zadní tyči – 5:0. Další velká šance střídajícího Hodovance zůstala nevyužita, vedle mířil i Pokorný, na druhé straně jedinou ošemetnou situaci vyřešil Verner a připsal si počtvrté čisté konto.

Další velice dobrý výkon mužů, spolehlivě pracující defenziva, Verner v bránce  mnoho práce neměl, aktivita ofenzivní vozby s náběhy za obranu pak hostům nadělala spousta problémů a bělští byli efektivní i v zakončení. V dalším zápase se představí na půdě Kosořic (sobota 18.9.21 od 16.30)

Branky:
10. Mir. Hodboď, 31.Smékal,35. Šoóš, 52.Jirdásek (pk), 74.Řehořek

Sestava Bělé:
Verner – Mat. Hodboď (46.Štěpánek), Pavlíček, J.Toman, Řehořek –Mir. Hodboď (70.Pokorný), Jirdásek, Pitloun, Šoóš – Smékal, Vrabec (73.Hodovanec)

Žluté karty:
Mir. Hodboď – Tudoši

 

Výsledky dalších zápasů 5.kola OP:
Krnsko A – Kněžmost 7:1
Doubrava – Benátky B 3:4
Akuma MB – Kosořice 5:0
Březno – Mukařov 8:1
Kr.Vrutice A – Řepov 0:9
DBSK B – Zdětín A 2:3

Dohrávka 3.kola:
DBSK B – K.Hlavno 2:2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.