6.kolo OP: Muži nehráli,hladká výhra dorostu, žáci odolávali poločas, starší přípravka zvládla další přestřelku

Sokol Březno – SK Bělá odloženo pro nezpůsobilý terén

Dlouhotrvající déšť od pátečního odpoledne podmáčel hrací plochu soupeře tak, že ji sudí vyhodnotili je neregulérní. Zápas se tak bude dohrávat v náhradním termínu – v návrhu je 28.10.2020

SKP MB/SK Bělá – SK Skalsko 5:0 (2:0)

Dorostenci byli od počátku lepším týmem, dlouho je ale brzdila zbrklá koncovka. Několikrát zvonila brankové konstrukce, v dalších šancích domácí trefovali brankáře. Nakonec ale góly a dorost si tak připsal třetí výhru v soutěži.

Branky Bělé:
Čermák, Semrád, Blažek, Procházka, Hybner

Sestava Bělé:
Prokůpek – Halaj, Procházka, Vaněk, Kubišta, Möller, Moc, Petrův Dom.,Semrád, Čermák, Makula – Jindřišek, Tomáš, Hybner, Bartoň, Melichárek, Blažek, Šimon

Brankář Skalska poprvé překonán.

SK Bakov – SK Bělá/FK Čistá 9:10 (5:6)

Úvod hostům nevyšel a rychle prohrávali 0:2, pak ale zavelel k obratu Vojta Mencl a s podporou ostatních Bělá skóre otočila. Prosazovali se ale i domácí střelci, remízový stav před poločasem zlomila parádní spolupráce Adama Vítka s Hugem Milerem.

I do druhé půle lépe vstoupili domácí, hosté následně kontrovali zlepšeným výkonem a v závěru rozhodlo kolektivnější pojetí Bělé – branky Vítka, povedené zakončení Hrdiny a střela Mencla znamenaly šťastnou koncovku pro hosty.

4x V.Mencl, 3x Vítek, Šimek, Miler, Hrdina

M.Mencl –  Hrdina, Chocholouš, Vltavský – V.Mencl, Šimek – Miler, Vítek, Rampas

SK Bělá/Nová Ves – SK Předměřice/SK Meteor K.Hlavno 0:3 (0:0)

Žáci za deštivého počasí zvládli první poločas, kdy soupeře nepustili do velkého tlaku. Svoje náznaky šancí ale bělští nevyužili a ve druhé půli stačilo hostujícímu kapitánovi pouhých sedm minut k rozhodnutí zápasu.

Branky: 3x Rýpar

Prokůpek – Flanderka, Brodský, Mensinger, Smékal, Bock, Kakos, V.Cibulka, Hendrych, V.Mencl, Cihlář – Meisel, Pavlík, Vaníček, Kubišta, Čacký

Nová Ves/SK Bělá – TJ. Sokol Řepov 1:3 (0:1)

Mladší žáci nesehráli špatný zápas, soupeři se herně vyrovnali, ale neproměňovali šance. Soupeř byl efektivnější, a proto vyhrál.

Branka Bělé:
V.Cibulka

A.Cibulka – Žigalová, Bůžek, Novák D.,Cihlář, Mareš, Cibulka V.,Hadač, Hendrych, Brodský, Mensinger, Smékal, Čakrda, Skramuský, Bajer, Šíp

SK Bakov – Nová Ves/SK Bělá 12:3 (5:0)

V dohrávce 6.kola nestačili mladší žáci fotbalovějšímu soupeři, v dresu Bakova exceloval Ondřej Domácí – střelec 8 branek!

2x L.Kubišta, Bůžek
A.Cibulka – Žigalová, Bůžek, Novák I., Novák D., Cihlář, Polák, Mareš, Bock, Cibulka V.,Hadač, Flanderka, Kubišta, Smékal, Ćakrda

DBSK – SK Bělá 1:2 (0:1)

Garda v deštivém podvečeru šla do vedení díky Královi, domácí však snížili a do konce zápasu zatlačili hosty na svou půlku – z převahy však vyrovnávací branka už nepadla.