4.kolo OP: Muži i nadále bez porážky, první výhry slaví dorost a žáci

SK Jizeran Doubrava – SK Bělá p.B 1:3 (0:1)

I třetí zápas na půdě soupeře dokázali muži přetavit v plný bodový zisk a v soutěži zůstávají jediným dosud neporaženým týmem. Zápas na půdě Doubravy (v sestavě opět Tomanem, Pavlíčkem a poprvé po zranění od začátku s Řehořkem) dost kopíroval předchozí utkání v Kněžmostě: trvalá převaha a šance hostů (mj. tyč Tomana a Šoóše), ojedinělý přímý kop a zdramatizování zápasu domácími. Naštěstí hosté našli pro tento zápas střelce – Daniel Petrův zápas okořenil hattrickem a Bělá je tak po čtyřech kolech v čele soutěže.

Branky:
55.Koťátko – 7,57 a 75. Daniel Petrův

Sestava Bělé:
Kluch – Šóóš, Pavlíček, Vild, Řěhořek – Rokos (65.Ďurčovič), Jirdásek, Pitloun, Dan. Petrův (86.M. Hodboď) – M.Toman, Umáčený (88.P. Vrabec)
Bělá bez žk

 

SKP MB/Bělá – FC Horky n.J/FK Zdětín 3:2 (1:0)

Dorost si připsal první výhru v soutěži, v první půli byl lepší a střelou z vápna se ujal vedení. V druhé půli se hosté zlepšili a závěr zápasu nabídl napínavou přestřelku, která naštěstí dopadla lépe pro domácí.

Branky Bělé:
2x Semrád, Moc
Sestava Bělé:
Prokůpek – Říha, Procházka, Vaněk, Kubišta, Žitník, Moc, Hybner, Čermák, Makula , Dom.Petrův – Moller, Tomáš, Jindřišek, Halaj,Melichárek, Blažek, Semrád

 

SK Bělá/TJ Sokol Nová Ves – FC Horky n.J/SK Bezno/Sovínky 2:8 (2:5)

Po středeční vítězné dohrávce narazili žáci na fyzicky disponovanějšího soupeře, který o své výhře rozhodl již v prvním poločase.
Trenér Miloš Prokůpek k zápasu:
V utkání se projevila fyzická převaha hostujícího mužstva, který tuto výhodu zužitkoval ke vstřelení několika branek po samostatných únicích. Našemu mužstvu nelze upříst snaha, ale proti agresivně hrajícímu soupeři měl jen málo příležitostí ke skórování.

Branky Bělé:
Meisel, Ćacký (pk)
Sestava Bělé:
Prokůpek, Brodský, Vaníček, Flandetrka, Smékal, Mensinger, Cihlář, Čacký, Kubišta, Meisel, Bock – Kakos, Pavlík

 

Nová Ves/ Bělá – DBSK 3:5 (2:3)

V předehrávce 5 kola mladších žáků (7+1) soupeř zlomil zápas ve druhé půli ve svůj prospěch.

Branky Bělé:
Polák, Bůžek, Mareš
Sestava Bělé:
Hadač – Žigalová, Bůžek, Novák I., Novák D., Cihlář, Polák, Bock, Smékal, Cibulka, Hendrych, Raš, Urbánek, Aust, Miko, Mareš

TJ Sokol Řepov – Nová Ves/Bělá 11:2 (2:1)

A mladším žákům se nevedlo ani o víkendu, Řepovu dokázali vzdorovat pouze poločas.
Branky Bělé:
Cibulka, Cihlář
Sestava Bělé:
Cibulka A. – Žigalová, Bůžek, Novák I., Novák D., Cihlář, Polák, Bock, Smékal, Cibulka V., Hendrych, Raš, Urbánek, Aust, Urbánek, Mencl

TJ Sokol Řepov – SK Bělá/FK Čistá 8:11 (5:5)

Po středečním nezdaru v poháru nezačala starší přípravka ani soutěžní zápas dobře a po pěti minutách prohrávala 0:3. Pak se však nadechla k obratu, do poločase skóre vyrovnala a ve druhé půli strhla výhru na svou stranu. Gólově se dařilo Menclovi s Milerem, v závěru se z penalty trefil i sváteční střelec Vltavský.

Branky Bělé:
4x V.Mencl, 4x Miler, Glaser, Hrdina, Vltavský
Sestava Bělé:
M.Mencl – Vltavský, Rampas, Chocholouš, Drašnar – Hrdina, V.Mencl – Vítek, Miler, Glaser, Doležal