Žáci slaví první výhru, v dohrávce přestříleli Doubravu

V dohrávce 1.kola soutěže si první výhru připsali žáci v Bělé. V souboji dvou vyrovnaných týmů rozhodla větší produktivita na straně domácích, utkání okomentoval kapitán týmu, Matěj Prokůpek:

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, ale nevyužili jsme nabídnuté příležitosti a naopak soupeř využil první rohový kop ke vstřelení branky. Následně jsme třemi brankami v krátkém sledu skóre otočili a do vedení se šlo za stavu 3:1. Na začátku druhého poločasu jsme opět inkasovali branku z rohového kopu, další šance naštěstí soupeř nevyužil. Deset minut před koncem proměnil Čacký přímý kop a navýšil vedení na 4:2. Hosté ještě stihli utkání zdramatizovat a minutu před koncem vstřelili třetí branku. V závěru jsme si pohlídali vedení a zaslouženě vyhráli.

SK Bělá/TJ Sokol Nová Ves – SK Jizeran Doubrava 4:3 (3:1)

branky: 27.a 59.Čacký, 28.Cihlář, 33.Kubišta – 17.Starý, 38.Šrytr, 69.Havlík