2.kolo: Remíza mužů, nedotažená stíhací jízda dorostenců, porážky žákovských týmů

SK Bělá p.B – TJ Sokol Kosořice 2:2(0:0)

V zápase mužů se vše podstatné odehrálo po přestávce, v té první měly oba týmy po jedné šanci, pro zranění pak po půl hodině musel odstoupit domácí Štěpánek.  Druhá půle začala chybou hostů, kterou potrestal Pitloun – 1:0. Gól domácí neposadil do sedla, naopak hosté v krátkém sledu trefili břevno a měli další dvě dobré šance. Varování domácím nestačilo a tak soupeř během minuty skóre po zásluze otočil. V 81.minutě byl sražen ve vápně Jirdásek a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Toman. V samotném závěru ještě gólman soupeře vyrazil střelu Jirdáska, na dělbě bodů se ale už nic nezměnilo

Branky:
52.Pitloun, 81. M.Toman (pk) – 73.Mudroch, 74.Kořínek
Sestava Bělé:
Kluch – Štěpánek (34.Mat.Hodboď), Pavlíček, Vild, Pokorný  – Hodovanec (58.Ďurčovič), Jirdásek, Pitloun, Riess  – Špringer (75. P.Vrabec)), Toman
Bělá bez ŽK

SKP MB/SK Bělá  – Sokol Březno/TJ Sokol Řepov 3:6 (0:2)

Dorostenci stihli dohnat poločasovou ztrátu a v průběhu druhé půle vyrovnali na 3:3, pak jim kvůli faulu nebyl uznán čtvrtý gól. Hosté si následně pomohli standardními situacemi a zápas nakonec dohráli do vítězného konce.

Branky:
2x Makula, Procházka – 3x Štandera (1x pk), Štýš, Příbramský, Vlasta
Prokůpek  – Zikán, Procházka, Vaněk, Bartoň – Mőller, Moc, Petrův, Adam – Makula, Hybner – Makula, Žitník, Říha, Mastej, Śimon, Kubišta, Lariš, Semrád

SK Bělá/Nová Ves – FC Sporting Mladá Boleslav 0:4 (0:1)

Žákům snaha a nasazení nelze upřít, fyzicky vyspělejší soupeř se ale nakonec dokázal prosadit.
Sestava Bělě:
Prokůpek – Smékal, Vaníček, Flanderka, Brodský – Cihlář, Kakos,Čacký,Mensinger – Meisel, L.Kubišta –  Pavlík, Kučera, Cibulka, Urbánek

SK Kosmonosy – Nová Ves/SK Bělá 13:1 (6:1)

Zápas žáků 7+1 se stal jednoznačnou záležitostí, fotbalovější domácí jasně zvítězili.