1.kolo: Muži zvládli přestřelku na Akumě, dorost nedotáhl slibně rozehraný zápas, žákovské celky nehrály

SK Akuma MB – SK Bělá p.B 2:3 (1:2)

Bělá s novým brankářem Kluchem  nezačala úvodní zápas sezóny dobře a hned z první akce inkasovala. Postupem času ale hru vyrovnala a nejprve skončila v síti tečovaná střela Pitlouna a stejný hráč jen o pár minut později proměnil přímý kop – 1:2.

I do druhé půle vstoupili lépe domácí a v 56.minutě Kočí vyrovnal. V další pasáži pak oba týmy sahaly po vítězství, Akuma nastřelila břevno, Bělé pak vyšlo střídání, po brejku Tomana vystřelil rozhodující branku střídající Ďurčovič. Brankář Kluch pak vyřešil ošemetnou standardní situaci a více toho Bělá už soupeři nedovolila.

Muži tak vstoupili do soutěže cennou výhrou na půdě soupeře, v dalším  kole doma budou hostit Kosořice.

Branky:
6.Soukup, 56.Kočí – 28.Hanzlík (vl.), 35.Pitloun, 73. Ďurčovič

Sestava Bělé:
Kluch – Štěpánek, Pavlíček, Vild, Šoóš (76. Tyšer)  – Rokos, Jirdásek, Pitloun, Riess (88.Řehořek) – Špringer (67.Ďurčovič), Toman

ŽK Bělé:
Rokos, Štěpánek

SKP MB/SK Bělá  – TJ Sokol Pěčice 3:3 (3:1)

Společná premiéra sdruženého dorosteneckého týmu SKP MB a Bělé v okresní soutěži přinesla dělbu bodů a vzhledem k průběhu zápasu více mrzela domácí tým.

Ten se totiž v první půli dostal do vedení 2:0 a i po snížení soupeře stačil ještě před přestávkou odskočit na dvoubrankový náskok.

I přes poločasové upozornění ale domácí vytvářeli volné prostory před svojí šestnáctkou a soupeř toho dvakrát dokázal využít k vyrovnání. V samotném závěru pak dohrávala Bělá po vyloučení zápas o deseti, soupeř se už ale ke střele nedostal.

I ve druhém kole se dorostenci představí na domácím hřišti, v neděli doma přivítají Březno/Řepov.

Branky:
Hybner, Čermák, Vaněk – Makovec 2x, Helmiss

Sestava Bělé:
Halaj – Kubišta, Procházka, Vaněk, Šimon – Žitník, Moc, Petrův, Čermák – Makula, Hybner – Semerád, Jindříšek, Mastej, Meler