A tým prohrál dvakrát v řadě

Po remíze na půdě Zdětína přivítal A tým Bělé na domácím hřišti Březno. Jednalo se o souboj sousedů z tabulky, domácí okupují šesté místo, hosté jsou na tom o jednu pozici lépe. V úmorném vedru se nehrál příliš atraktivní fotbal. Domácí mohli udeřit po sérii dlouhých vhazování Hodovance, ale v koncovce byli nedůrazní. Hostující obraně pak nadělal několik problémů důrazný útočník Stránský, ale ani on se prosadit nedokázal. Skóre se měnilo až ve 31. minutě, kdy Bělá ztratila míč na polovině hřiště a rychlý brejk Března zakončil Duška 1:0. Bělá si vypracovala velkou příležitost až ve druhém poločase, kdy Rokos vyslal krásnou ránu, ale ta orazítkovala jen břevno. Domácí poté několikrát podržel brankáře Verner, který vychytal několik samostatných úniků. Definitivní tečku za zápasem udělal v 90. minutě Novotný, který zvýšil skóre na 2:0.

SK Bělá pod Bezdězem – Sokol Březno 0:2 (0:1)
Sestava: Verner – Tyšer, Vild, Dlask, Hodovanec – Rokos, Slavík, Pavlíček, Šoóš – Umáčený, Špringer
ŽK: Hodovanec

V předposledním kole zajížděl A tým Bělé na půdu Kněžmosta. Domácí byli od začátku zápasu jednoznačně lepším týmem, hostům se nedařilo téměř nic. Již v 19. minutě Kněžmost otevřel skóre – po nepovedeném rohu Bělé se dostal do rychlého brejku Šrytr, který úspěšně zakončil – 1:0.  Na 2:0 zvyšoval o deset minut později Mlynka, který prostřelil brankáře Vernera. Až poté se osmělila i Bělá a byl z toho krásný gól. Hodboď napřáhl z 35 metrů a parádní ranou snížil na 2:1. To však bylo od hostů téměř všechno. Domácí kontrolovali hru a Bělé v druhém poločase nasypali další dvě branky. Konečný stav na světelné tabulky tak ukazoval výsledek 4:1.

TJ Sokol Kněžmost – SK Bělá pod Bezdězem 4:1 (2:1)