A tým podlehl Doubravě 2:4

A tým Bělé zajížděl ve čtvrtém kole Okresního přeboru na těžkou půdu do Doubravy. Domácí začali sezónu s bilancí dvou výher a jedné prohry, Bělá měla na kontě prohru, remízu a výhru.

Zápas začal zostra. Než se diváci stačili usadit na svých sedáčkách, domácí šli do vedení – útok z pravé strany propadl až na zadní tyč, kde ho uklidil do branky Moravec – 1:0 pro domácí. Netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno – Ondřej Handl si krásně navedl míč na velké vápno a přízemní ranou srovnal stav. Střelec Bělé si tak po svém příchodu zapsal svůj třetí gól ve čtvrtém zápase. Poté se hra odehrávala ve středu hřiště. Až ve 40. minutě se opět měnil stav, kdy na 2:1 pro domácí zvýšil Nedošetko. Bělá tak odcházela do kabin s mankem jedné branky.

 

Doubrava nenechala nic náhodě a brzy po přestávce zvýšila na 3:1, kdy po centru uklidil míč do sítě hlavou Schmeiler. A pro domácí bylo ještě veseleji – brankář Bělé Verner špatně odkopl míč a pro Moravce již bylo jednoduché zakončit do odkryté sítě – 4:1. V 80. minutě se premiérově trefil v novém dresu Radek Šimek, který přestoupil do Bělé z Horek.

 

Bělá tak v Doubravě nedokázala bodovat. V příštím kole přivítá na své půdě Dolní Bousov B.