A tým ve třetím kole zabral, doma porazil Čejetice 4:1

Ve třetím kole Okresního přeboru mužů přivítala Bělá na své domácí půdě tým Čejetic. Hosté vůbec nezachytili první dvě kola –  nula bodů a hrozivé skóre 1:12. Špatná forma se ukázala hned v úvodu utkání. Rokos si naběhl na krásnou kolmici a tváří v tvář bránkáři Hubáčkovi otevřel skóre již ve 4. minutě utkání – 1:0. O deset minut později bylo pro domácí ještě veseleji. Hrajicí kouč Jiří Pavlíček se postavil k exekuci trestného kopu a z dvaceti metrů vymetl nádhernou ranou šibenici hostující branky – 2:0. Bělá byla na koni a tlačila se do útoku, krásné sólo přes půl hřiště zakončil Pitloun mimo branku. Dalši šanci měl po přihrávce Rokose Handl, ale obránci jeho dvě střely zblokovali. Do kabin tak Bělá odcházela s dvougólovým náskokem.

Do druhého poločasu Bělá vlétla podobně, jako do prvního. V útoku nahradil Smékala Umáčený a ten vstoupil na hřiště jako uragán. Po pěti minutách vykoupal v pokutovém území obránce a přízemní ranou do protipohybu překonal brankáře hostí – 3:0. V 66. minutě Bělá dokonce navýšila skóre, aktivní Šoóš potáhl míč na levé straně a předložil ho Handlovi, který usměrnil balon do sítě – 4:0. Tempo hry poté polevilo a hosté dokázali deset minut před koncem zkorigovat stav na konečných 4:1.

Bělá má tedy na kontě již 4 body. V příštím kole zajíždí na těžkou půdu do Doubravy.