A tým začal sezónu prohrou s nováčkem

Po dlouhé pauze se opět rozběhl kolotoč okresních fotbalových soutěži. Mužstvo Bělé přivítalo v prvním kole nováčka soutěže – FK Krnsko. Domácím se letní příprava vydařila s bilancí dvě výhry a jedna prohra. Bělá přes léto udělala kosmetické změny v kádru – do útoku získala mladého útočníka Ďurčoviče z SKP, naopak odchod hlásí Vnenk, který podepsal přestup do Čisté. Změna poté nastala u trenéra Jiřího Pavlíčka, který bude nejen koučovat, ale i hrát ve středu pole bělské sestavy. Domácí měli k dispozici na střídačce čtyři hráče a to ještě chyběla celá plejáda hráčů – Řehořek, Hodovanec, Pavlíček, Knap a Klíma.

Od úvodních minut drželi častěji míč na kopačkách domácí, ale dlouho se nemohli dostat do zakončení.  Umáčený několikrát pokoušel štěstí ze střední vzdálenosti, ale jeho střely neměly potřebnou kvalitu. Až ve druhém poločase se narodily zajímavé šance. Nejprve Šoóš napřáhl z velkého úhlu a pěknou ranou orazítkoval spojnici hostující branky. Další šanci měl Smékal, ale ten neměl přesně seřízená mířidla. A tak se potvrdilo otřepané nedáš-dostaneš. Hosté rozjeli akci po levé straně, přízemním centrem dostali míč do pokutového území, kde byl připravený útočník Pollák, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Šanci na vyrovnání měl aktivní Šoóš, ale jeho povedená střela šla jen těsně vedle branky.

Bělá tak hned v prvním zápase nové sezóny ztratila všechny body, navíc s nováčkem soutěže Krnskem.

SK BĚLÁ POD BEZDĚZEM – FK KRNSKO 0:1

Sestava Bělé:
Jan Verner – Hodboď, Hanibal, Dlask, Tyšer (Sabol) – Rokos (Ďurčovič), Pitloun, J.Pavlíček (Špringer), Šoóš – Umáčený (Vild), Smékal

Žluté karty:
Hanibal, Šoóš